Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek ki egy rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki egy rossz kapcsolatból? 19/L

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt. Tudat alatt már fél éve tudom hogy nem működik.. most jutottam el arra a pontra hogy valamit tennem kéne. Ritkán találkozunk akkor is sokat sírok mert megbánt mindennel. Már magamat látom hibásnak. Nagyon rossz hatással van rám de nem tudom elengedni mert tudom hogy teljesen egyedül lennék. Nincsenek barátaim. Az önbizalmam egyébként a helyén van amikor nem vagyok vele.
2017. jún. 26. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
"Béla, én már nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, legyen vége. Maradjunk barátok."
2017. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb beszélj vele, így csak magadat emészted. Ha állandóan bánt, akkor nem érdemel meg téged. Mondd el neki nyíltan, hogy nem érzed jól magad vele, ha nem teszed meg, becsapod őt, de főleg magadat. Sokkal jobb lesz, ha kilépsz ebből a kapcsolatból.

Tudom, hogy mennyire ijesztő a gondolat, hogy el kell engedned, mert félsz, hogy senki nem fog szeretni, legalábbis rövid időn belül. (Átérzem, de nálunk szerencsére nem ilyen jellegű nehézségeink vannak). De merj beszélni, legyél őszinte és engedd elmenni. Megkönnyebbült és felszabadult leszel, és hamar rád talál a boldogság, csak tárd ki a szíved. :)

L/19

2017. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

esc

alt+f4

2017. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Just turn off your computer... :D
2017. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megmondod aztan kesz. Feljössz gyakorikerdesekre és sírsz hátha egy vadidegen ad neked lelki támaszt és szenvedsz még egy évig...

Jah es ha kidobod : ne gyere ilyen hülye maradjunk baratok szöveggel mert az a vilagtortenelem legcikibb menekülő szövege a beszariknak xdd

2017. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!