Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom folyton nálunk van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton nálunk van, folyton velem akar lenni, viszont nekem ez az egész kezd túl sok lenni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatról van szó, pár hónapja vagyunk csak együtt. Édesanyámmal lakom (még tanulok, most megyek főiskolára), ő nagyjából 30 km-re innen. Az utóbbi 1 hétben végig itt volt nálunk, előtte is volt hogy 2-3 napot együtt aludtunk. Sőt, mióta együtt vagyunk hetente 2x legalább. Szívesen mondanám neki, hogy csináljunk inkább valami programot közösen, de az a probléma, hogy a sz*r közlekedésnek köszönhetően máshova nem tudunk menni, mert aznap nem jutnánk haza, autónk pedig nincs. Illetve arról is szó van, hogy azért ezt a srácot etetni, itatni, fürdetni kell, az is pénz, és jelenleg anyukámnak nincs túl jó fizetése, én meg még nem dolgozom, így elég szűkösen vagyunk anyagilag. Normális hogy ezt érzem? Kétség nem fér hozzá, szeretem, de nekem szükségem van magán szférára, plusz anyukámnak ez így nagyon nehéz, hogy őt is eltartsa. Nincsenek előttünk titkok, mindent megbeszélünk, de nem tudom ezt hogy hozhatnám fel neki. Esetleg valami tanács?
2017. jún. 28. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális.
2017. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd ,beszélned kell vele erről. Leültök és őszintén és normálisan megmondod neki hogy szereted de neked ez így egy kicsit sok ,plusz anyukádnak sem olyan jelenleg az anyagi helyzete. Biztos meg fogja érteni.

Náluk nem tudtok néha lenni? Semmi programot nem lehet csinálni felétek?

2017. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszóval kaptál egy plusz kosztost.

Egyáltalán, mit tudsz róla? Hol lakik, mit dolgozik? Miből él?

Egész jó programnak tűnik a srác oldaláról így kibekkelni a nyarat.

Egy próbát megér.... megmondod neki, a családi költségvetésetek éppen elég anyukádnak és neked a mindennapokhoz. Majd kiderül, miként reagál erre. Szép dolog a szerelem, de nem minden áron.

2017. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos a környéken elég korlátozottak a lehetőségek.

Náluk elég kényelmetlen lenni, mivel elég picike házban lakik a szüleivel, illetve 3 testvérével.

2017. jún. 28. 20:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismerem mondhatni elég jól, hiszen 2 évig szinte a legjobb fiú barátom volt, csak aztán el kezdtünk többet érezni egymás iránt.
2017. jún. 28. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Minek neked pasi ha nem akarsz egész nap vele lenni, nem is akarod őt igazán..
2017. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyet értek abban hogy ne anyukádnak legyen teher a fiús eltartási Feltétlenül erröl beszélgetek kel.Meg kel oldja hogy a költségekbe bele szálljon ő is,A többi viszont fura.Magánszvéra: ha most úgy érzed megfulladsz ebbe a kapcsolatban nem ő, a nagy ő ! Ezt magadban rendezd, és add ki az útját nem szabad senki érzésével játszani
2021. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!