Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönni egy helyes, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni egy helyes, de roma sráccal?

Figyelt kérdés

Adott ez a srác volt barátnőmmel volt együtt, mindig is bírtam így jellemre magas, izmos, helyes és nagyon jól eltudok vele beszélni igazából furcsa is, mert nem olyan mint a többi megért és nagyon komoly témákról is lehet vele beszélni, művelt, irányító típus bárkivel szót ért nem úgy beszél mint azok a bizonyos romák, dolgozik meg minden .

Nem mertem neki még elmondani, de tényleg bejön és az a durva hogy eddig utaltam őket mármint csúnyán írom a "fajtáját".


A szüleim sem bírják őket és ez itt a baj...az a helyzet hogy elhivtam már randira( nem nyíltan , hogy gyere már el randizni, hanem burkoltan)

De igazából nem tudom mit is csináljak.


Hogyan néznénk ki egymás mellet, én szőke vagyok full fehér...ő meg egy "nagy darab állat" mégis hogyan néznének rám az emberek?

De az "baj" nagyon összeillunk


Ha kavarok vele csak abból lehet még probléma?


Volt valaki ilyen helyzetben már? Érdemes vele foglalkozni? Döntés képtelen vagyok..18l24f



2017. júl. 2. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

"De az "baj" nagyon összeillunk "

Dehogy illetek.


Kavarni pedig a fazék felett kell.

2017. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kéne összejönnötök, ha már szerelmesek lennétek. Nem csak úgy, heccből. A szüleidnek mindenképpen be kéne erről számolnod, de mindenekelőtt a sráccal tisztázzátok az érzéseiteket. Ha vannak ilyenek...
2017. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar, ne jöjjetek össze. Ha nem zavar, jöjjetek össze. Szerintem azért, mert valakinek "utálod a fajtáját", még kár veszni hagyni egy jó lehetőséget, de itt saját magadról van szó, szóval ha inkább nem akarsz vele együtt lenni, arra tök mindegy, hogy mi az indokod, ne legyetek együtt.
2017. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem neked vannak raszsista hajlamaid, már abból kiindulva, hogy csak a bőrszíne miatt van kint ez a kérdés.
2017. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ne gyere vele össze.És 14 éves,tuti hogy csak arra megy hogy felcsinájon. Később majd mikor valami normális sráccal ismerkedsz, és megtudja hogy kavartál egy "roma" két ajtós szekrénnyel,undorítónak fognak tartani. Utálom, hogy ennyire beindult ez a rasszkeveredés mostanában. Legyen már benned egy kis büszkeség. "Romákkal" csak a nagyon igénytelen magyarok szoktak összejönni, akiknek nem jött össze semmilyen kapcsolat normális emberekkel, és mivel a "romák" egyfolytában azt lesik, hogy mikor van lehetőség összejönni valami kúltúrált fehérrel, így rájuk ilyen szempontból mindig lehet "számítani". Ha van benned egy kicsi hazafiasság is, nem jössz vele össze.

Lehet rassztistázni, de nekem ez a véleményem.

2017. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
*24 éves
2017. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy ő sem szívesen "keveredik" pont azok az okok miatt amit leírtál ezt valahogy megtudtam tőle (burkoltan). Kb ugyan azt mondta amit te is erről beszélek, hogy nagyon érdekes helyzet ez...
2017. júl. 2. 19:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Totál érthetetlen az egész
2017. júl. 2. 19:36
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Az 5-ös válaszolónak sajnos vagy nem sajnos, de igaza van.
2017. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!