Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bunkosag erre megkérni barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkosag erre megkérni barátomat? Fiúk, hogy reagalnatok egy ilyen kérésre?

Figyelt kérdés

Barátom nyakán van egy nagyobb anya jegy, amiből szőrszálak nőnek ki és ez nekem nem tetszik. (Nekem is van ilyen anya jegyem, én szemöldök csipesszel mindig kihuzom)

És szerintetek bunkosag lenne megkérni, hogy húzza ki azt a pár szálat vagy borotválja le?



2017. júl. 6. 17:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az 1 dolog, hogy szeretem minden hogyan, de ettől függetlenül szerintem nem néz ki a legjobban, ha valakinek az anyajegyeben szőrszal van
2017. júl. 6. 21:36
 12/19 A kérdező kommentje:
De amúgy akkor ha veszélyes kihúzni, akkor arra megkérni, hogy vágja le ollóval, az bunkosag?
2017. júl. 6. 22:32
 13/19 anonim ***** válasza:

Mekkora probléma :D Örülj hogy csak ennyi gondod van vele

Szerintem inkább hagyd, mert tényleg veszélyes lehet ha megsérti vagy valami.. Főleg ha őt nem zavarja

Szerintem ez azért még elviselhető dolog :D


Senki sem tökéletes, fogadd el

2017. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Miért kell ennyire azzal jönni, hogy miért nem tudom így elfogani?


Elfogadom nyilván, de jobban tetszik, ha nincs vagy nem olyan hosszú az anyajegyben levő szőr.

Nem azt kérem tőle, hogy szedesse le az anya jegyet

2017. júl. 6. 22:59
 15/19 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Azzal nincs probléma, ha levágja ollóval a szőrszálat.

Ha viszont kihúzza vagy borotválja, akkor sérülhetnek a szövetek az anyajegyen belül, ami könnyen rákot okozhat. Mindenesetre én a helyében tuti leszedetném, magánorvosnál is 10 ezer forint körüli összegről van szó, maga a műtét 15 perc, és semmit nem is fog érezni belőle.

2017. júl. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Anyajegyből nem szabad kihúzni szőrszálat! Legfeljebb levágni, de a kihúzásából nagy gondok lehetnek.
2017. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jezusom, hat az elrakosodhat. Szerintem te is hagyd abba eztaz egeszet meg mielott elrakosodik. Inkabb akkor vagd le neki rovidre, nem fog erte szerintem megharagudni.
2017. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezel baszakodtam regen, csak huzogadtam oszt begyulladt xd
2017. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Minden sejt elrákosodhat, ez egy mítosz, hogy az anyajegyeknek nagyobb esélyük van rá. Ha tényleg elváltozás történik, az nem attól lesz, hogy kihúztál 3 szőrszálat belőle.
2017. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!