Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk hogy reagálnátok erre?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy reagálnátok erre? Mi a véleményetek az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Nagyon zavarba jövő típus vagyok.Ha valaki akivel nem szoktam sűrűn beszélgetni esetleg kérdez valamit már attól elvörösödöm, legyen az illető akár lány akár fiú.

Osztálytársam kérdezte mit csinálok, hogy rőgtön piros leszek és mondta, hogy szerinte tök aranyos ha valaki zavarba tud jönni, de ez nagyon zavaró tud lenni.Pl. órán mikor a tanár megkéri, hogy olvassam el a feladatot és mindenki csöndbe van már attól vörös leszek.

Fiúk nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen lányról?Ráadásul ha tetszik is nektek.

Egy fiú közelébe még rosszabb lenne a helyzet szerintem.

Ha a közelemben van egy fiú és beszélget velem rögtön zavarba jövök még ha nem is tetszik a személy.Nagyon zavar ez.Hogy lesz így valaha barátom?

17/L



2017. jún. 12. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el nagyon könnyen.


Az olyan lányokat mint amilyen te vagy, mindenki imádja, mert nagyon kawaii. :D

2017. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagyon aranyos tulajdonság tud lenni. ^-^
2017. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Minden álmom egy ilyen barátnő lenne :).
2017. jún. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lewwa válasza:
90%
Szerintem is aranyos
2017. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Az jól esne,ha csak tőlem jönne zavarba, de hogy mindentől..

Nagy fokú önbizalomhiányra utal. Nem is tudom...nálam ezzel akkor lenne baj, ha mint randipartner vagy barátnő sem tuda kellőképpen megnyílni vagy megnyilvánulni.

Ha folyamatosan ez menne párkapcsolatban, én éretlennek tartanálak erre az egészre... Ha ennyire zavarban vagy, tudnál magadtól gesztusokat tenni? Magadtól csókot kezdeményezni, ölelést adni, szexuális közeledést viszonozni (persze idővel), stb?? Ha igen, akkor nincs különösebb probléma, ha nem, akkor viszont megeshet, hogy a másik fél feleslegesnek érzi magát egy kapcsolatban, mivel semmi kölcsönösséget nem mutatsz.

2017. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Több időt kellene emberek között töltened és beszélgetned. Meg kell nyílnod. Ha nyitottabb leszel és közvetlenebb, nem leszel zavarban.
2017. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok mint te, nem igazán tudom ez jó e vagy sem, eddig sajnos nekem nem jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban.:/

Sajnos még piszkálnak is vele elég rendesen és nagyon kellemetlen tud lenni.

2017. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, megmondanád, hol élsz? :3
2017. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az cuki ha egy lány zavarba tud jönni egy fiú pillantásától is. Nyilván a lánynak kevésbé jó helyzet, de hidd el, nem hátrány egyáltalán az ismerkedésbe se. Segíteni azzal tudsz hogy beszélgetsz minél több fiúval, olyanokkal akiket jól ismersz, aztán olyanokkal akiket kevésbé. A végén hozzászoksz a szituhoz. Cuki..
2017. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Big Bill válasza:
100%
Mafla vagy! Irigylésre méltó tulajdonsággal rendelkezel, mert egy őszinte, érzékeny ember vagy, és így különbözöl a pléhpofájú, vagy pofátlan fiataloktól! Örülj neki, hogy olyan jelet mutatsz, amire csak a jóérzésű, hasonló személyiségű fiúk buknak, így biztosan találsz hozzádvaló, rendes párt magadnak! Ne küzdj ez ellen, mert annál inkább előjön, hagyd a természet folyását szabadon! Később ez enyhülni fog és se téged, se mást nem fog zavarni! Én éppen ilyen lányra vágytam és meg is találtam! Boldogok vagyunk és örömmel pirulunk egymásnak!
2017. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!