Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik már jó ideje együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már jó ideje együtt vannak, és nagy a távolság, ott hogyan oldottátok meg az összeköltözést?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy kapcsolat és legalább 300km van köztük ,hogyan döntik el,ha már össze akarnak költözni ,hogy az hol legyen ?Valakinek esetleg saját tapasztalat ?

2017. jún. 3. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt nektek kell tudnotok, hogy melyikőtök körülményei engedik meg jobban,hogy elköltözzön,illetve melyikötöknek van több lehetősége hogy áldozatokat hozzon és kompromisszumokat kössön a kapcsolatotok érdekében,mert azok nélkül nem lesz összeköltözés.Pl.melyikőtöknek van stabilabb lakhatása,ki lakik albérletben,ki a szülőkkel,kinek van saját lakása?Kinél nagyobb a hely?Hol találtok könnyebben munkát?Hol jobb az infrastruktúra?Pl.egyikőtök faluba lakik a másik városban?Egy városban jobbak a lehetőségek munka terén is, nem kell annyit bújkálni,van a közelben kórház,bank,étterm stb.Hol elfogadóbb veletek a környezet?Ki hol érzi magát jobban? Mert lehet,hogy te mondjuk jól elvagy a barátnőd városában,kijössz az ismerőseivel,barátaival,de ő nem érzi jól magát a tiédben.Akár az is számíthat,hogy hol kedvezőbbek az ingatlanárak,ha új házat akartok venni.És még sok egyéb,egyéni szempontotok,problématok lehet amiket megvizsgálhattok,minden helyzet teljesen szubjektív.


Nálunk még több is volt 300km-nél,mivel a párom az Egyesült Királyságban élt.De egyértelmű volt,hogy én megyek,mivel neki ott stabil élete,saját lakása,fix munkahelye volt.Én meg amúgy is a családomtól és a borsodi szülőfalumtól távol, Budapesten tengődtem egy kis albérletben,alig voltak barátaim,és a szüleimmel sem volt felhőtlen a viszonyom a coming out óta.Elkezdtem kijárni dolgozni az UK-ba,ott ismerkedtünk meg.Szóval ott nekem egész jó munkahelyem volt,ott volt a szerelmem,a családja jóval toleransabb volt az enyémnél és amúgy is csak 5 hetente jártam haza,egyre jobban megszoktam a várost, szereztem barátokat is. Én már gyakorlatilag itt éltem,neki meg itt kellett volna hagynia mindent,egy teljesen idegen országba kellett volna mennie,ahol nem ismer senkit, és még nem is beszél magyarul.Ott már felfelé ívelt a karrierje,itt meg mindent kezdhetett volna előről,és nem is kerestünk volna olyan jól.Tehát minden érv amellett szólt,hogy én költözzem.


Ha nálatok nem is ilyen magától értetődő a kérdés,próbáljatok minél ésszerűbben dönteni.

2017. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!