Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha elhívom a csajom vásárolni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhívom a csajom vásárolni mert vennem kéne már új ruhákat, akkor szerintetek neki vegyek valamit vagy csak legyen mellettem? Nem gáz?

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki valami aprósagot nem kell bagy dologra gondolni biztos orulne neki :)
2017. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az is elég, ha veszel neki enni mikor magaddal viszed (ha sokáig lesztek) vagy ha nem, akkor esetleg valami apróságot mondjuk ékszert, ha szereti vagy ha tetszik neki valami és nem terheli nagyon a pénztárcád :) De nem hiszem hogy elvárná amúgy, mégis kedves lenne.
2017. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meghívhatod egy fagyira.Én nem várnék el ajándékot,nekem elég lenne az, ha egy kis időt el tudnák tölteni a barátommal.:-)
2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki gumit
2017. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*:/ sajnállak, olyan ruhákat kellesz venni ami a csajnak tetszik:c, sebaj jó poén lessz az a rózsaszín topp :'D
2017. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell 😂 Max kajat( vagy alkoholt :DD)vegyel neki, az nalam pl mindig bevalik
2017. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!