Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A "barátnőm" szorong mellettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "barátnőm" szorong mellettem, megoldás?

Figyelt kérdés

Üdv.

Szóval igazából még nem a barátnőm, de afelé tendál. Az a helyzet hogy amikor pl velem van akkor egyértelműen látom rajta hogy szorong. Mindig van a kezében valami amit foghat, szoríthat, az arca pirul és emiatt sokszor nem is épp kommunikatív.

Nos sajnos én se vagyok épp nyugodt lévén sose volt barátnőm, de én leplezem az egészet és próbálok minél többet viccelődni hogy nyugtassam (nem viszem túlzásba nehogy idiótának tűnjek), illetve ha épp van bátorságom akkor megdicsérem a haját, körmét, ruháját..

nehezen bízik meg az emberekben..az első találkozásunk óta picit javult a helyzet de ez nekem is nagyon nehéz mert már több mint 2 hete ez van.

Valami megoldás esetleg? mit mondjak neki?



2016. máj. 26. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Szerintem felesleges köntörfalazni, áruld el neki, hogy észrevetted, hogy kényelmetlenül rézi amgát, te pedig al egjobbat szeretnéd neki, és beszéljétek meg, mit lehetne tenni, mia baj. Ez al egjobb, amit tehetsz.

2016. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben hát, valószínűleg akkor ez lesz. köszi szépen.
2016. máj. 26. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szorongós vagyok és ne vegyétek rossz néven, de én még jobban szoronganék ha ezt megjegyezné azaz ember akit szeretek. Én lassan nyíltam meg a barátomnak, szinte észre se vettem és már nem voltam zavarba előtte. Szóval szerintem ehhez idő és türelem kell. A viccelődés kifejezetten jó megoldásnak tűnik, próbáld beszéltetni esetleg valami cselekvésre bírni. A lényeg szerintem, az hogy magától nyíljon meg, az én barátom mindenféle burkolt trükköt bevetett és végül is sikerrel járt :). Ha gondolod írj privit és mesélek.
2016. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
andy a neve a csajnak?
2016. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom! KÉt hét az semmi, az nem idő. Ez még arra sem elég, hogy közelebbről megismerd. Az elején egy-két hónaig csak barátkozzatok, és próbáld kiismerni, milyen ember, mik érdeklik, mivel tölti szívesen a szabad idejét, szereti-e azokat, amiket te, milyen a politikai beállítottsága, mert ez is fontos, főleg, ha majd közös gyereketek lesz, hogy egy irányba neveljétek.
2016. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

wtf te meg még is milyen konzervatív világban élsz.:D Nem véletlenül nem a felnőtt kapcsolatoknál találtál rá a kérdésre hanem a tinire. Ill nem akarok gyereket. 2. ha akarnék és lenne akkor még is mire neveljem? mi legyen? Zsebnáci vagy vérliberális? köszi, de elhatárolódok bármelyik hazai párttól is.

Amúgy már 1 hónapja ismerjük egymást, csak az útobbi 2hétben kezdtem el jobban belehúzni a kapcsolatunkba. Illetve pont tegnap volt egy sétánk este és mintha teljesen kicserélték volna. Eléggé beszédes kedvében volt..végre mint egy igazi nő aki be se fogja. Kellett már. :)

2016. máj. 27. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!