Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék találkozni régi barátnőmmel, ciki lenne ha ott ólálkodnék, ahol tudom, hogy megjelenik?

Figyelt kérdés

kb 4 éve jártam vele, akkor volt 19 éves, én vettem el a szüzességét is, de sajnos nem lettem belé szerelmes és ezt megtudta, igy elhagyott fél év után. (mondjuk utána még volt ilyen seveled-nélküled időszak)...de sosem mondtam neki, hogy jöjjön vissza hozzám, mert akkor még azt gondoltam, hogy fényes jövö vár rám :(


Azért gondoltam ezt, mert láttam, hogy jóképü fiuk mindig szexi csajokkal vannak, pedig tényleg nem csinálnak semmit, csak otthon fekszenek munka nélkül és isznak és elveretik magukat. De csinos csaj mégis mindig van.


És gondoltam, hogy én meg sokkal többet dolgozok a nőkért és akkor egy idő után nekem is lesz majd olyan csajom, mint nekik jórészt passzivan.


Sajnos tévedtem, mert én ugye nem vagyok joképü.


2,5 évig nem is találtam másik barátnőt, legalábbis oylan szépet még egyszer nem :( És nem bomba nőkről beszélünk, csak egey átlagos szürke egér nőről, akin annyi nagy extra van, hogy nincs rajta 5-6 kiló felesleg. Nekem ugyanis már ez is egy elérhetetlen luxus a nők terén.


Elkezdett nagyon hiányzoni ez a lány, és bár le vagyok tiltva nála facebookon, mégis ki tudtam bányászni facebookból, hogy milyen eventekre megy el...és hát most hétvégén lesz egy IFI-szervezetis meetingje...ahová állitolag nem a pasijával megy.


Nekem már az is öröm lenne, ha ráköszönhetnék :(


2017. febr. 8. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fagyi visszanyal. Ennyi, megérdemled. Így jár az, aki nem becsüli meg azt, amije van.
2017. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ember, te nagyon szánalmas vagy! Hagyd békén szegényt!
2017. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sűrűn mondok ilyet, de szánalmas vagy...
2017. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Le vagy tiltva neki! Altalaban mi nok ezt akkor teszuk ha tenyleg semmilyen modon nem szeretnek kapcsolatba kerulni a masikkal. En amikor szakitottam a baratommal(nem volt szep bucsu), meg az is idegesitett, hogy feldobta ismerosnek a sok kozos barat miatt. Masreszt, uj kapcsolatban van. Ezt te megis, hogy gondoltad? Lehet talalt maganak egy olyan embert aki tenyleg becsuli, szereti es ferfi, nem ugy mint te ezzel a felfogassal, a legidegesitobb formak koze tartozol,akiktol menekulnek a nok. Lehet ez is kozrejatszott a szakitasban. Harmadik kivetnivalo, megis miert kellenel neki? Most se szereted, csak "ha nincs lo, jo szamar alapon" akarod ot ujra, meg azert mert szep...szanalmas. Tuti kirohognelek a helyeben.

Jo lenne ha erot vennel magadon, ot beken hagynad es valtoztatnal, mert igy meg az elkovetkezendo 10 evben sem lesz normalis baratnod vagy ha igen akkor mar most sajnallak, mert azok tuti a leghulyebbek lesznek.

2017. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, már megint te? Mi lett a hízékony barátnőddel? Ez most valami troll-saga akar lenni vagy tényleg ennyire kegyetlenül szánalmas vagy?

Akármelyik is, igazán lehúzhatnád már magad a WC-n.

2017. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús, hogy ő az. Remélem szegény csaj már lelépett tőled!
2017. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Végül is ráköszöntél?
2017. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mizuuu
2021. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!