Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátom, Laci tegnap nagyon letolt mert valamit rosszul csináltam és ő emiatt egy kis pénztől esett el. Azt mondta hogy buta tehén és debil vagyok...Nagyon rosszul esett, azt mondta hogy abból a pénzből akart meglepni születésnapomon.

2013. jún. 29. 18:56
 1/5 anonim válasza:
?
2013. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem értem a kérdést. Milyen pénz? Fogalmazd meg légyszi, picit érthetőbben!
2013. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy nem baj, lemondasz arról az ajándékról, és pénzmenteset is elfogadsz örömmel.:)

És kérd meg, hogy tanulja meg az erőszakmentes kommunikációt, mert a saját rossz érzéseink kifejezése helyett nem mondhatjuk el a másik embert mindenféle rossznak.

Mondd, hogy ennek sokkal jobban fogsz tudni örülni, és jobban érzed a szeretetét, mintha bármit is vett volna.

:)

2013. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nah, megjött a Barátok Közt fan!
2013. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt szép tőle, hogy letolt, de tőled sem volt szép, hogy nem figyelsz rá, amikor hozzád beszél. Mondjuk magadtól is gondolhattad volna, hogy egy doboz belga bonbon nem 200 Ft.
2013. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!