Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöttem egy lánnyal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal a suliból. Miért csesztetik?

Figyelt kérdés

A többiek szerint ronda és undorító,viszont szerintem somán elmegy a csaj,és tök normális is.

Vállaljam a vele járo következményeket? Hogy mindenki minimum 1x beszól miatta?



2017. júl. 10. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt te vállalod. De nyugi nem vagy egyedül nekem volt ilyen sajnos. Borzalmas. Az iskola nem barátnőzésre való csak tanulásra. Xd ennyit tok hozzáfűzni. Bár az én generációm egy thhöketlen nyomcsi ahhoz képest úgy sssszopos tinédzserek mindd és anyjukból jöttek ki. Ma csak tucatlányok és steales pavcik vannak többségben és nem az emberiesség számit hanem az hogy legyen kocsid, legyél bunkó, legyen ilyen olyan cuccod szóval borzalmas időket élünk. Ja és nem férfiak a menők hanem a jányos pasik már kifejezően furcsa.
2017. júl. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a többiekkel. Nehogy azért ne vállald fel mert a többiek szerint ronda.
2017. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem írtad le az életkorodat, de én már a kérdésedből is simán levágom, hogy általános iskolás vagy. :D Ott viselkednek ilyen gyerekesen az emberek, de majd kinövik! Talán középiskolára megérnek, és rájönnek arra, hogy ki*aszottul nem a külső számít. Viszont, hogyha te nem mered felvállalni, akkor nem is szereted igazán.
2017. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szerinted szép, akkor mi a kérdés? Nem ők jöttek össze vele, hanem te.
2017. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én pont az ilyen miatt nem csajoztam suliban, pedig bejöttem pár osztálytársamnak.

Konkrétan megvártam, míg végeztünk a sulival, ami ugye rizikó, mert addig simán lecsaphatnak rá, majd találkozgattunk és elmondtam neki, hogy mit érzek. Ő is pont így volt vele. :)


De most, hogy már nyilvánosan felvállaltátok, állj ki mellette és vállald a következményeket ha tényleg vele akarsz maradni.

2017. júl. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!