Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kisajátítás?

Figyelt kérdés

A barátom nem engedi, hogy másokkal barátkozzak. Csak lányokkal szabad. Megkérdeztem tőle, hogy "mi van, ha barátkozok fiúkkal?" Akkor azt mondta, hogy rendben,

viszont rövid válaszokat ad, csak akkor ír, ha én is. 2 napja van ez, de már többször vitatkoztunk. Régen fenyegetett, hogy elhagy és nagyon furcsa volt. Akkor én tényleg szakítani akartam, de ő keresett engem és bocsánatot kért. Ő beszélget lányokkal. Megmutatja, hogy mit ír másoknak. Azt mondta, hogy az összes lány az övé, de én vagyok az egyetlen lány a számára. Ez most mi?

Folyamatosan duzzog, ha valami nem tetszik neki. Azt mondta, hogy csak velem ilyen duzzogó/piszkálódós, mert szeret engem.

A kutyámmal is néha piszkál, hogy többet foglalkozok a kutyámmal, mint vele.

Sokszor érzem magamat hibásnak, de tudom, hogy semmi okom nincsen rá. Törődöm vele, de úgy látom nem eléggé. Valami tipp?



2017. júl. 11. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, kiakar sajátítani mert szeret
2017. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oh :(

Mit csináljak, hogy ne duzzogjon?

2017. júl. 11. 19:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Igen, magának akar. Az alapján, hogy minden lány az övé, egy egocentrikus idiótának tűnik. És mivel ki akar téged sajátítani, birtoklás mániás is....?


Hány évesek vagytok?

2017. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát, lehet megfogsz lepődni, de ő 21 éves, én 15. Egyszer kérdeztem tőle, hogy zavarja e a korkülömbség, azt mondta nem, mivel érett vagyok, ezért egyáltalán nem zavarja. Először azt hitte 20-25 vagyok. 😆

Valóban egocentrikus.

2017. júl. 11. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha valóban 21 éves akkor elég gáz, hogy így viselkedik. Talán fél, mert fiatal vagy és gondolom szép is, fél hogy elveszít. Összeismerkedsz valakivel és elhagyod, szerintem ez lehet. De persze nem biztos.
2017. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ilyet is mondott, hogy elhagyom és elfogom felejteni. 😧 A szeme láttára törölnöm kellett a fiú ismerőseimet. Csak három volt. (HelloTalk)
2017. júl. 11. 20:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor valószínűleg ez a baja. :/

Nekem is volt egy ilyen barátnőm, tökre kisajátotta a fiúja, mert a lány nagyon szép volt és a barátaival sem engedte találkozni, szórakozni, nehogy valaki mással összeismerkedjen és őt elhagyja.

2017. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, régen volt divat, hogy a nőket egyedül sehova nem engedték el, bár a mai házasságokból kiindulva nem is volt olyan hülyeség!
2017. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ennyire naiv?! Vagy csak bennem van egy egészséges szabadság vágy?! Ne haragudj, de ha van egy kis önbecsülésed akkor nem hagyod, hogy valaki behatározza az életedet. Ilyenért duzzog 21 éves... azért gondolj bele ez mennyire "vicces". Ráadásul az összes lány az övé, de neked ne legyen egy barátod se max csak azok a lányok akikre ő is rá bólint és a kutyával se játszhatsz, mert neki így a jó. Nem tudom elképzelni, hogy neked is így jó lenne. Én képtelen lennék feladni az egyéniségemet valakiért és ha ez a valaki szeret, akkor soha nem is kérne ezt. A te életed, a te döntésed, én csak azt mondom voltam ilyen mérgező embereel (hasonló korú voltam mint te, a srác 24 volt) és senkinek nem kívánom azt a szenvedést amin én keresztül mentem. Te pedig mindent oda adhatsz neki, lehozhatod a csillagokat, neki akkor is lesz valami baja veled... olvass utána a nárcisztikus személyiségű embereknek.

Ha pedig azzal fenyeget, hogy elhagy, őszintén ezzel tenné a legnagyobb szívességet neked. De nem fog. Mert tudja hogy maximálisan kitud használni, mástól hol kapna ennyi figyelmet?! Mindig visszafogja kuncsorogni magát, megígér mindent, bocsánatot kér és holnaptól újra indul a szokásos kör.

2017. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, én meg is értem ha többet foglalkozol a kutyáddal mint ezzel az idiótával.
2017. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!