Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten milyen szórakozóhel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen szórakozóhelyeken lehet 16 évesen könnyen lányt szerezni? Csak csókolózásra, nem komoly kapcsolatra.

Figyelt kérdés

2016. dec. 30. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
bármelyikben ahol buli van és összeakadsz egy részeg kiscsajra.
2016. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

barátom, hozzátenném, hogy a gyomorsav íző szájat el kell viselned..

mert valószínűleg az összes részeg lány a bulikban vagy összehányta már magát vagy majd fogja... szóval iylen meggondolatlan cselekedeteket nemhiszem, hogy kellene csinálnod

2016. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah...csak csókolózni 😏
2016. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is bármelyikben.
2017. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia, én 14 vagyok, szívesen csókolózok veled ha akarok, budapesti vagyok, írj privátban! ;)
2017. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár én ezeket a helyeket messziről kerülöm, de a Kraft vagy a play, ott csókolózáson kívül vannak sokkal több mindenre kapható lányok. De had adjak egy tanácsot! Ilyen helyeken ne keress lányokat még erre se, meg ha túlságosan rákészülsz az ilyenekre akkor az esetek nagytöbbségében nem fog sikerülni és csalódottan távozol. Járj el szórakozni (normális helyekre) és ha kicsit is jól nézel ki előbb vagy utóbb fogsz találni olyan lányt/lányokat aki(k) megfelel(nek) az igényeidnek.
2017. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!