Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta volna számomra...

Milyen fajta volna számomra ideális? Kritériumok lent!

Figyelt kérdés
Legyen közepes nagy termetű,kerti tartásra,napi kb. 1 óra séta,nem szökős kutyus.Előre is megköszönök minden választ!

2013. dec. 8. 20:11
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%
Német juhász, golden retriver, labrador retriver. Szerintem ezek jók, néz utánuk a wikipédián.
2013. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát... a napi kb. 1 óra séta az jóformán csak a masztiffoknak elég. A többi fajta több foglalkozást igényel.
2013. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

1-es!


Na ajánlgass már német juhászt basszus, mikor csak napi 1 órát tud vele foglalkozni. Egy német jucinak sokkal több foglalkozásra van szüksége, mind fizikailag, mind szellemileg. A goldennek is és a labinak is...

2013. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akár olyan egyedeket,kutyusokat is küldhettek linken,amik valószinűleg jól éreznék magukat nálunk! :)
2013. dec. 8. 20:19
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat,de a napi egy óra csak a séta!A kerti játék,simi,rohangálás a kertben nem számít bele!És ahova viszem ott egy 32 kutyusból álló falka van ahol minden nap van vagy13 kutya kint és ott nagyon lefáradna az alatt a röpke egy óra alatt is!
2013. dec. 8. 20:21
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Menhelyen érdeklődj! Valószínűleg lesz ott olyan keverék, amelyik tökéletesen megfelel az elvárásaidnak. Ráadásul általában egészségesebbek a fajtiszta kutyáknál, mivel a genetikai betegségek sokkal ritkábbak náluk!
2013. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi!Mr voltam egy csomó menhlyen,de sehol sem találtam meg az IGAZIT...Valszeg tavasszal folytatom a keresést,mert akkorra lesz sok új kutya,de azért még érdekelnének a válaszok!
2013. dec. 8. 20:26
 8/19 anonim válasza:

én vagyok 1.


Nagyobb kertbe azok a kutyák is jöhetnek, nekünk 1 labink, és egy német juhászunk van, nagy kert, és el vannak napi 1, 1 és fél óra sétával, néha meg az is elég, ha labinak dobálom el a labdát, és kifárad. A Fekete sery is jó, de az egy kicsit mozgékonyabb fajta, testvéremnek olyanja van.

2013. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Hovarju ***** válasza:
Bocs az off-ért de mi az a Fekete seri?
2013. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Akiteki ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne, ez a fekete sery :)
2013. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!