Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő saját életénél is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő saját életénél is jobban szeret egy férfit, miért ne 'fusson' utána?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy egy nőben márpedig legyen annyi hogy nem fut egy férfi után bármennyire szereti. De ha saját magánál is jobban szereti az illetőt, akkor nem tök mindegy hogy mennyire alázkodik meg előtte? Hiszen ha ez tényleg így van akkor a férfi többet ér mint az önbecsülése..akkor miért ne tehetne meg mindent ami csak tőle telik?
2012. júl. 1. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert a férfiak se futnak egy nő után se. ;) Már mint a FÉRFIAK.
2012. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

szeretem a férjem,az életemet adnám érte,de ez kölcsönös.

Pont ezért soha nem várná/viselné el,h megalázkodjak előtte..

Egy olyan pasit pedig,aki nem szeret viszont én nem tudnék ennyire feltétel nélkül szeretni..

2012. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Imádom a férjem, de sosem mondanék olyat, hogy saját magamnál is jobban szeretem és ez szerintem így van rendjén.
2012. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha a férfi nem szereti,akkor abból maximum dugás lesz,de őszinte,hosszantartó kapcsolat nem.A nő jobban össze fog törni,mert nem csak elhagyja a szerelme,de még ki is használta.

A harmónikus kapcsolathoz számomra tisztelet is kell.Hogy tisztelhessem a párom és ő is engem.Egy olyan nőt,aki csúszik-mászik a férfi előtt,hogy vele legyen,nem fogják tisztelni.Ha nem gerinces a férfi,akkor ki fogja használni a helyzetet,hogy a nőnek ő úgy is kell,vele bármit meg lehet tenni,alázni,megcsalni.Ha gerinces,akkor össze sem jön vele,mert tudja,hogy a szánalom nem egyelő a szerelemmel.

2012. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem szeret,akkor semmi értelme futni utána.
2012. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, lesz-e eredménye a belefektetett energiának. Ha a nő hiába tesz meg bármit, mert a pasi akkor se lesz az övé, ha a feje tetejére áll – akkor úgyis mindegy, legalább az önbecsülése maradjon meg, ami később sokat fog segíteni a felejtésben.

Ha valakinek eleve szerelmi bánata van, de mintha ez nem lenne elég, még egy lábtörtlőnek is érzi magát (mert akként viselkedett), az elég sokat ront.

De megértelek, én is hajlamos vagyok a romantika ezen szintjére :)

2012. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy magát megalázó nő visszatetszést kelt a férfiban. Ha azt látja, hogy egy erős, független nő vagy, akinek van gerince, sokkal nagyobb az esélye, hogy visszakapod, mint ha csúszol-mászol előtte. Maximum szánalmat érezne irántad, de nem szerelmet.
2012. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Az a férfi, aki megérdemelné, hogy feladd miatta az önbecsülésed, az sosem fog olyan helyzetbe hozni, hogy ezt meg is kelljen tenned.
2012. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A baj ott kezdődik amikor a nő feladja a méltóságát azárt a pasiért! Lehet méltóságteljesen is futni és megalázkodva is!!!!

27F

2012. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd szerintem ezt a sablonos gondolkodást kérdező. Az a helyzet hogy mindenre van példa, és különbözőek vagyunk mi emberek. Ne törődj semmivel, te tudod, te érzed,hogy számodra mi a helyes. Én azt is simán el tudom képzelni,hogy egy nő hódít meg egy palit, és nem fordítva, nincs ebben semmi probléma, ha szerelmes vagy, akkor küzdj érte ,hogy legyen valami. A lényeg, ne érdekből tedd, bár látom, nálad nem érdek, és ez kincs! Illetve lásd,hogy a krapek is bírja a fejedet, mert ha te nem tetszel neki, akkor ne legyél kullancs, mert az kiábrándító, és akkor már égetheted magad. Bár vannak olyan fickók,akik belül majd szétszakadnak a vágytól, de mégsem látszik kívülről rajtuk semmi, mert jó pókerarcok, és maguk sem tudják hogy mit is akarnak valójában. Jelenleg én is egy ilyen manus vagyok egyébként.
2012. júl. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!