Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Engedjek az érzésnek, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek az érzésnek, vagy tarsak ki a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

A barátom a legjobb barátom is volt egyben, már általános óta. 1,5 éve jöttük össze. tudni kell rólam, hogy nem vagyok valami hűséges típus, és legtöbbször otthagyok valakit egy másik emberért, ami szörnyű tulajdonsag, es igyekszem változni. Tökéletesnek éreztem a kapcsolatot, aztán... 2 hónapja megismertem egy srácot aki nagyon jófejnek tűnt, de csak 2 hete találkoztunk először (tarsasaggal). azota nem tudom kiverni őt a fejemből. A srác egy buliban megpróbált megcsókolni is, de nem hagytam neki a barátom miatt. Miután visszautasítottam, ő nemrég kavarni kezdett egy lánnyal, ami azóta is tart. Pár nap múlva megint talalkozunk, es nem tudom hogy viselkedjek. nagyon felé húz a szívem, sajnos nem a baratom fele, de közben abban is reménykedem, hogy meg tudom vele javítani a kapcsolatunk és nem kell szakítanunk.

18/L


2017. júl. 19. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ész a szív ellen? Nos, az érzéseket nehezen lehet elnyomni, de ha sikerül is, megpecsételi a kapcsolatod sorsát, mert erőltetett kapcsolat lesz az egészből. Amit meg az embern nem akar, nem szivesen csinálja, annak általában hamar vége.


Viszont a hiba benned van, ha ennyire könnyen el tudja valaki csavarni a fejed. Gondolkodj el, kitől mit kapnál, melyik lenne jobb. Viszont ha a másik gyerek egyből váltott, lehet téged később megcsalna. Vagy csak szimplán csajozik. Ezt nem fogjuk kideríteni.

2017. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazi kincs vagy már csak el kellene ásni.

Én is így szoktam, ha találok egy jobbat akkor lecserélem a régit, mondjuk én telefont,ruhát stb ilyeneket.

2017. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!