Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális ha a barátnőmnek 45 éves pasija van?

Figyelt kérdés
Mit mondjak neki hogy hassak a lelkére úgy hogy lehetőleg ne bántsam meg? Egyébként az angol tanárunk volt.....

2017. júl. 20. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnak nem az a dolga, hogy vakon támogassa mindenben. Az őszinteség fontosabb. És lehet, hogy lesz köztük egy kisebb balhé emiatt, de ez nem normális (mármint ez a "kapcsolat"). Pláne, hogy lehet hogy egy családot tesz tönkre. Egy fellángolás miatt...
2017. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csak akkor értem meg, ha valami dúsgazdag csávó, akitől csak a pénzt akarja kilapátolni... Igaz hallottam már olyat, hogy 20 évig húzták, igaz a nő 20 éves volt a férfi meg 50 körül.

De a kérdésre válaszolva... Mondd meg neki, hogy emiatt sokan megbélyegezhetik, meg ki tudja mit tenne vele a férfi, ilyesmik. De azt, hogy mi az, amitől tényleg rádöbben a veszélyekre azt csak Te tudhatod. Sok szerencsét ;)

2017. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

a 11.es válaszolóval nagyon egyet értek én is így gondolom.

a 12.es válaszolónak meg köszönöm :)

2017. júl. 20. 22:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes, nem fogod tudni leallitani. Es pont. Es ha szerelmes, az anyagiak sem erdeklik, uzenem az elozoeknek. Nekem volt olyan kollegam, h hazassag lett belole, gyerek, stb. Sokaig jol megvoltak, aztan a oasi inni kezdett, es elvaltak. Nem azt mondom, h helyes, de akarmennyire a baratnod, akkor se szolj bele, plane ne akard leallitani. Csak megutal, hatasa ugyse lesz.
2017. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Használd a fele + 7 szabályt:

45 / 2 = 22

22 + 7 = 29


Nos, a 45 éves pasi min. 29 éves csajjal kellene legyen, nem 16 évessel.

2017. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek ez az Anikó showba! :D
2017. júl. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pasasnak sincs ki a négy kereke. Festi magát, aki nálam jobban szereti a nőket, de 16 évessel már a harmincas éveimben sem kezdtem volna soha. Egy 45 éves vén fa52ban kellene lenni annyi tartásnak, hogy nem használja ki egy 16 éves csitri iránt való evolúciós rajongását.

58F

2017. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális
2017. aug. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!