Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van esély tartós és egészsges...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély tartós és egészsges párkapcsolatra egy heteró és egy biszex között?

Figyelt kérdés

Életemben először vagyok szerelmes,mindent imádok a lányban de ahogy egyre többet tudtam meg róla Kiderült hogy biszexuális.Másra nem is tudok gondolni csak arra hogy van e egyáltalán értelme próbálkozni nála egy komolyabb kapcsolat létrehozásával mivel félek hogy a szexualitása mi képpen befolyásolni kettőnk kapcsolatát.

Le mondani nem nagyon szeretnék róla mivel nem tudom hogy találok e valaha még valakit mint ő.Mindentökéletes benne de ez a szexualitás dolog hideg zuany ként ért és most nem tudom mit csináljak.

Olyan emberek válaszát várnám akik komolyan veszik ezt az egészet és tudják miről beszélnek.


Köszönöm szépen! (17/F)



2017. júl. 22. 09:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam hogy nem bízom benne,és azzal indokoltam a félelmemet hogy bizonytalan vagyok abban hogy ez milyen módon befolyásolhatja a kapcsolatunkat.A gondolat hogy biszexuális egyszerűen szöget ütött a fejemben és egyenlőre nem jöttem rá hogyan kezeljem le.Lehet az volna a legjobb lépés részemről ha ignorálnám az egészet és úgy kezelném mint egy közönséges lányt,ez is volna a legjobb számomra.
2017. júl. 22. 15:46
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
egyetertek
2017. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

10-el értek egyet. Unom, hogy mi biszexek hűtlennek vagyunk bélyegezve. Ez személyiség függő.

20L

2017. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13-as remélem ez nem nekem szól mivel én egy szóval se állítottam hogy a lány vagy más biszex hűtlen lenne.
2017. júl. 22. 20:11
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Biszex pasi vagyok. Eddig még csak heteró csajokkal jártam. Nos, soha eszembe nem jutott megcsalni a barátnőmet, és egyik kapcsolatom sem a szexuális irányultságom miatt ért véget.

Tudod, divatos dolog a biszexualitást a hűtlenséggel összemosni, de ez óriási nagy bullshit. A hűség nem irányultság kérdése. Az egy ostobaság, hogy aki biszex, az betegesen ragaszkodni fog mindkét nemhez. (Jó, persze vannak ilyenek, de heteróknál is vannak, akik mániákusan ragaszkodnak hozzá, hogy a nő minden lyukát megtömjék, mert ha nem, akkor vagy mást keresnek, vagy félreQrnak.)

A hűség érzelmi intelligencia, és nem utolsó sorban tudatos döntés kérdése. Attól, mert valaki biszexuális, cseppet sem lesz valószínűbb, hogy félrelép, mint egy heteroszexuális.

2017. júl. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%

10-est szépen felpontoztátok, mert azt hiszitek, hogy olyan qrva nagy okosságot írt. Hát nem! A hűség nem terem magától. Az nem velünk születik, az nem a mi tulajdonságunk, hanem a párunk hozza létre, és tartja életben bennünk. Ahogy az ő hűségét is mi hozzuk létre, és tartjuk életben. Mégpedig azzal, hogy olyan emberré érünk, aki megérdemli a szeretetet, szerelmet, tiszteletet. Tehát elmondhatjuk, hogy a párunk hűsége a mi felelősségünk.

Na már most! Én olyan pasi vagyok, akinél jobbat sohasem talál a feleségem. (Nem így születtem, hanem számos kudarc és rengeteg tanulás tett ilyenné.) Így tehát egyetlen férfi közeledése sem jelent veszélyt a kapcsolatunkra, pedig az 55 éves kora ellenére szinte naponta kap ajánlatokat. Ez engem nem zavar, inkább jól esik, büszkeséggel tölt el, hogy ilyen párom van. Nem zavar, mert tisztában vagyok a saját értékeimmel, és tudom, hogy ő is tisztában van vele. Egy női vetélytárs ellen azonban nincs fegyverem! Tőle olyat kaphatna a feleségem, amit én férfias férfi lévén nem tudnék megadni neki.

Az én véleményem szerint tehát sírig tartó hűségre nem számíthatunk egy bi beállítottságú személytől. Ez sokakat nem zavar, és boldogan élnek együtt ilyen párral is. Egy ideig biztosan én is tolerálnám, talán még örülnék is, hogy a párom több boldogságot kap, mint amit én képes vagyok adni neki, de évtizedek alatt biztos, hogy bukna a mutatvány.

2017. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Biszex lány vagyok, de soha nem csalnék meg senkit. Nem is értem, miért vagy kiakadva. Ez a hármas szex dolog meg egyáltalán nem jellemző minden biszexre, legalábbis rám nem.

Szerintem beszéld meg vele a dolgokat, de ne legyél ennyire zárkózott.

2017. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!