Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavaros+...

Borderline személyiségzavaros+depressziósként van esély tartós párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Velem általában szakítanak,amit meg is értek,mert sok baj van velem,de az elején mindenki türelmesnek mutatja magát,később meg azt mondják,nem akarok változni.Akarok,csak nem lehet pár hét alatt látványos változást elérni.Úgy érzem,mindenki hazudik,mert hamar elfogy a türelmük,és már nem támogatnak.
2016. okt. 9. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Hat figyelj, nekem is van hasonlo problemam, de azt el kell fogadni, hogy egeszseges ember nem vonzodik egy beteghez... vagy keresel egy psziches beteg tarsat es egyutt gyogyultok, de ez nagyon nehez lesz.... vagy beletorodsz, hogy amig nem tudod kezelni a betegseged, addig egyedul kell lenned.
2016. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy látom,jobb lenne beletörődni,csak kapcsolatfüggő vagyok.Az a durva,hogy a volt barátom elvileg szintén borderline személyiségzavaros volt,mégis elege lett.
2016. okt. 9. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem minden borderline+depis egyforma gondolom.

Attól függ Te milyen vagy.

2016. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen,nem mindenki egyforma
2016. okt. 9. 11:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hazudnak, csak védik magukat. A szerelem, a türelem nem ír felül mindent. A partner nem orvos.

Volt ilyen párom. Évekig mellette voltam, nem akart szakemberhez fordulni.


Én nem utasítom el, hogy depressziós emberrel járjak, viszont csak akkor, ha jár terápiára. De én inkább azt tapasztalom, hogy aki tudatában van a problémájának, nem is akar társat.

2016. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mellettem nem voltak évekig.Eddig is jártam orvoshoz,most fogok pszichoterápiára.Mint mondtam,csak a társfüggőség sz*r,egyébként nem érdekelne,van-e párom.
2016. okt. 9. 12:05
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is már mindent megadnék azért, hogy legyen végre párom. Akkor én is társfüggő vagyok? :D
2016. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem
2016. okt. 9. 13:50
 9/11 anonim válasza:
100%
Nekem a meditálás sokat segített. Megtanultam elszámolni ötig mielőtt kiesne a hülyeség a számon. Nem mindig sikerül, kiprovokálom így is a cirkuszt, de elviselhetőbb vagyok mint valaha. Amúgy kétlem, hogy egy border szélsőséges megnyilvánulásait ép eszű ember sokáig viseli... Legalábbis nálam alapvelően nem jellemző.
2016. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Hát persze, hogy lehet, de fejlesztened kell magad és kezeltetni a betegségeket az ügy érdekében. Sok sikert, ne add fel :)
2016. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!