Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megbántott barátnőm. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott barátnőm. Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Februárban jöttünk össze. Hónap vége felé már kicsit fura volt nekem. De márciusra teljesen megváltozott. Más fiúknak írogatott, de csak szopatásból. Azt mondtam neki, hogy álljon le, mert nem lesz jó vége, de erre csak annyi volt a válasz, hogy ,,de jó érzés csinálni". Alapból nem vagyok egy bunkó ember, de legszívesebben mindezt végig csinálnám vele, amit ő csinált. Valahogy 2 hete állt vissza az alapjáratába (tehát most úgy viselkedik, ahogy akkor, mikor megismertem.) És megkérdeztem az anyukáját, és azt mondta, hogy nála tényleg az a természetes viselkedés, amilyen akkor volt, amikor mwgismertem.

Jah! És (ezt nem önsajnálatból írom, de tényleg volt ilyen). Jött haza pécsről, mert volt fogszabályzón. Mellé ült egy szintén mohácsi gyerek. Ültek egymás mellett, és egyszer csak a gyerek minden előjel nélkül megcsókolta. De legalább annyi esze volt, hogy ezt nem viszonozta. Amikor délután beszéltünk (messengeren) és azt mondta, hogy nem akarta elmondani, mert félt, hogy szakítok vele. (Mondjuk szerintem megérdemelte volna, mert...) ...azt írt SZÓ SZERINT(!), Amikor megkérdeztem tőle, hogy miért nem csinált semmit, erre annyi volt a válasza, hogy ,,de hát helyes volt😂😂". Szóval elég szar volt. Légyszi segítsetek! Csak normális válaszokat légyszi. Köszi!



2017. júl. 22. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyen rövid távon ilyen problémákat okozna nekem, bele se merek gondolni, később miket engedne meg magának. Ha nem is dobod ki, tuti letámadnám a helyedben, hogy kinek képzeli magát, és így hogy képzeli, hogy ez működhet....
2017. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem hagyd el. Folyamatosan csak megbánt, játszik veled. Ha szereted tudom hogy nehéz de ha nem teszed meg magadnak ártasz. Esetleg próbáld megbeszélni vele a dolgot de ha nem változik nincs értelme ennek. Kitartást :)
2017. júl. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyből otthagynám. Szórakozzon azzal, aki tűri.
2017. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a második irogatás után kidobtam volna.

Miért alázod magad még jobban? Persze, hogy hülyit, hisz hagyod.

2017. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd a csajt .... Amugy hany eves vagy?
2017. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!