Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejöhetünk még vagy már ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetünk még vagy már ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Jó, ezt igazából nem tudtam eldönteni, hogy hova írjam, mert én 16 éves vagyok, ő meg 20. Szóval az a helyzet, hogy egy fiú rám írt egy pár hete, akivel egy bizonyos helyen állandóan látjuk egymást. Nagyon szimpatikus volt(még mindig az), pár napig beszélgettünk, de én megijedtem és leráztam. Részben mert még sosem volt barátom és nem tudtam hogyan kezeljem ezt a szituációt, másodszor pedig attól is, hogy tök más életszakaszban vagyunk, mivel ő most kezdte az egyetemet, én meg a gimit, szóval, hogy valószínűleg tapasztaltabb nálam és valamiért ettől beparáztam. Na ő ezeket az indokokat nem tudja. Már nagyon megbántam, hogy lekoptattam. Ezután egyszer volt egy vitánk ugyanúgy facebookon, azóta levegőnek nézzük egymást azon az adott helyen(messzebbről nyilván figyeljük a másikat, szoktam látni, hogy ő is néz, csak elkapja a tekintetét, ha odanézek, de ha közelebb vagyunk úgy teszünk, mint ha ott sem lenne a másik). Szerintetek ha beszélnék vele és elmondanám neki az okokat, amiért leráztam és hogy ezt megbántam, lehetne még valami ebből? Vagy már felejtsem el? :(

2017. júl. 23. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
És azt kihagytam, hogy kerül is azon a helyen. És azóta töröltem fb-ről, mert a vita után nagyon mérges voltam rá.
2017. júl. 23. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele persze , de bugyira vigyázz! :)
2017. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Parázol,mert más életszakaszban van. Jogosan. Mit gondolsz,párkapcsolatban ez a para csak úgy hirtelen eltűnne?

Amúgy már ha néhány hét alatt veszekedés volt,mi lesz később? Már roSszul kezdődik.

2017. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem veszekedés, vita. Az kicsit más. És légyszi írjatok kort és nemet is.
2017. júl. 23. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, hogy félsz ettől a dologtól. Ő már tapasztaltabb, volt kapcsolata, illetve az első együttléten is valószínűleg túl van. Én úgy gondolom, hogy beszélj vele, mondd el őszintén mitől félsz, mik a fenntartásaid..Ha tényleg tetszel neki és komolyan gondolja veled, akkor megfogja érteni...Egyébként kíváncsi vagyok a folytatásra, és ha kell még valamiben segítség nyugodtan írj privátot..
2017. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!