Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mire számítsak? Mire gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak? Mire gondolhat? Egyáltalán reménykedjek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel eléggé jóban vagyunk. Egész osztálykiránduláson együtt voltunk és többször volt már hétvégi közös programunk is (természetesen nem kettesben...). De egy ideje nagyon össze akar hozni egy sráccal az osztályból, és addig nyagatott amíg elmondtam neki, hogy nekem más tetszik az osztályból már 2 éve, mire addig találgatott, amíg kiszedte belőlem, hogy ő az. Erre nagyon meglepődött, de felajánlotta, hogy akkor randizzunk és majd kiderül, hogy mi is lesz. Tudom, hogy neki régebben egy másik lány tetszett, és valamilyen szinten miatta festettem be a hajamat is, hátha így több esélyem lesz, de alapból észre se vette. Nagyon jófej, de mióta lebeszéltük a randit se beszéltünk többet a suliba, sőt talán kevesebbet is... Beszélgettem egy lánnyal, akivel régebben nagyon jó volt, de ő se tudja mi lehet, szerinte még maga a fiú se tudja, hogy mit is akar. De olyan fura ez a próba dolog. Meg ő találkozott volt barátommal még régebben, és mióta nem vagyok vele depressziós voltam, ami csak most kezdte el érdekelni, eddig fel se tűnt neki.

Most nem tudom, hogy mire is számítsak a randinkon, mert megismerni úgy igazából nem kell egymást hiszen rengetegszer töltöttünk együtt már napokat, de nem hiszem, hogy olyanokba kéne reménykednem, hogy ebből lesz valami, akár csak egy csók is vagy valami. Mióta kikosarazta az a lány senkivel nem probálkozott, sosem volt barátnője és önértékelése se igazán van. Bőven van közös érdeklősédi körünk, és eddig olyan jól elvoltunk barátként, de kicsit zavaró, hogy ilyen.

A randin egyáltalán megprobáljak közelebb kerülni hozzá? Eddig senkivel nem volt ilyen bonyolult, de nagyon bejön ez a srác és tényleg régóta és végre kaptam egy esélyt, de nem tudom, hogy hogyan is kéne csinálnom...

Bármilyen tipp jöhet, tényleg nagyon kétségbeestem már...

17l és ő is 17



2016. nov. 29. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

csak egy kérdésem merült fel ezzel kapcsolatban:

Komolyan hajlandó vagy feladni a barátságotokat egy fellángolás miatt???

a helyedben jól átgondolnám...

egy csomó pasi mászkál még a világban, de ha neked ő kell akkor gondolj a későbbiekre is! :)

2016. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt már az elején letisztáztuk, hogy minden féleképpen barátok maradunk. Nekem is van olyan fiú az osztályból, akit egyszer kikosaraztam már és neki is ott van az a lány, és tők jók a kapcsolatok még így is.
2016. nov. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!