Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy megnyíljon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megnyíljon nekem a lány?

Figyelt kérdés

Elkezdtem Facebookon beszélgetni egy pár évvel fiatalabb lánnyal. Nagyon értelmes, nagyon szép, és ő is hasonló véleménnyel van rólam.

De valamiért azt érzem, hogy nem mer velem őszintén beszélgetni. Mármint ezt meg is jegyezte már egyszer, hogy idősebb vagyok nála és így nem akar a gyerekes hülyeségeivel idegesíteni. Engem nem idegesítene semmivel, de az idegesít, hogy nem tudok már miről beszélni vele, kb minden témát hamar kivégez, mert nem meri önmagát adni, hanem megakar felelni nekem.

Mondtam neki, hogy nyugodtan mondja a hülyeségeit, annál jobb lesz, de továbbra is alig mesél/szól valamit.


De azt sem akarom, hogy végig én beszéljek magamról. Mármint élőben okés lenne (holnap lesz randink elvileg), de Facebookon egyszerűen nem tudok úgy sztorizgatni, mesélni magamról, mint élőben. Abban reménykedem, hogy a holnapi élő találkozás hatására megnyílik neten is, mert így semmi értelmesről nem tudunk beszélni.


14 éves a csaj, én 17/F


2017. júl. 23. 18:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Van valami trükk erre?


Igazából tök jól elvagyunk akkor, ha tudunk beszélni a semmiről.. Például egy random kép egyikünkről, vagy éppen kivel-mi történik.. stb De amint megunjuk a semmit, meghal a beszélgetés.

2017. júl. 23. 18:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mondj el eloszor te valamit ami nem felszines tema pl egy kisebb titkot ami nem olyan nagy szam de megis valami. Vagy olyat amit kevesen tudnak. Erezze h teljes mertekben bizol benne stb. Remelem h ertheto nagyjabol. :)

16L

2017. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!