Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hazudtam annak akit mindennél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam annak akit mindennél jobban szeretek. Hogy szerezzem vissza a bizalmat?

Figyelt kérdés

Igazából kisebb hazugság volt..amit kiderített.. nagyon szégyenlem magam. Nem akartam neki.. nem akarom megbántani. Ő azt mondta hogy ezt 100x eljatszottuk,hogy majd megvaltozok es eselyt adjoon es hogy nem eloszor beszélek felre.. nagyon banom.

Nem akarom elvesziteni! Valamit muszaj csinaljak :( Annyit mondott hogy Ő unja hogy 20x jatsszuk el ugyanazt a műsort és nem is biztos benne hogy én szeretem Őt..

tenyleg szeretem.. 9 honapja vagyunk egyutt es 17 evesek vagyunk mindektten.


2017. júl. 24. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Haver ha valakit szeretsz annak miért hazudol? Egy kapcsolat nem a titkokról, az ármánykodásról és a lebuktatásról kell szóljon, hanem a szeretetről, a bizalomról és a támogatásról. :)


Teljesen mindegy miben hazudtál, nem voltál őszinte és kész. Egyetlen esetben fogadom el a titkolózást: Ha a közeledő szülinapomra meglepetést szervez bár az is utólag derül ki. :D

2017. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen sokszor volt már, akkor mire számítasz? Miért nem előbb akartál megváltozni?

Miben hazudtál? Mert lehet, hogy csak neked kicsi és neki nem az.

2017. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miben hazudtál?
2017. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kért tolem egy dolgot amire azt mondtam hogy rendben de nem tartottam be es leis tagadtam hogy megcsinaltam volna..
2017. júl. 24. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
4: De mit?
2017. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De konkrétan? Nyugodtan írd privátban ha nem akarod, hogy megtalálja véletlenül az oldalon.
2017. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te törted el a vödröt és titkoltad el,hogy cigány vagy?
2017. júl. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, nem is értem, miért van még veled, én már rég kitettelek volna.


A hazugság a legnagyobb aljasság a szememben, és nem tűröm senkitől, aki pedig hazudik, azzal annyi volt a kapcsolatom.

2017. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!