Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért féltékenykedik alaptalanul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik alaptalanul?

Figyelt kérdés

A barátnőm (mostmár volt barátnőm) a több mint 2 és fél éves kapcsolatunk során alaptalanul volt féltékeny mindenkire, és minden áron be akart szabályozni és kisajátítani. Amikor valami nem tetszett neki, felkapta a vizet és ha kellett, meg is ütött, és elhordott egy legutolsó szarnak rengetegszer, ezzel engem jól megbántva.

Szinte soha nem is kért emiatt bocsánatot, pedig jól tudta, hogy mennnyire bántott engem, amikor így elhordott mindennek.

A kapcsolatunk során kétszer is megcsalt, állítása szerint azért mert nem figyeltem rá eléggé, vagy mert nem figyeltem rá úgy ahogy kellene.

Minden elképzelhető dolgot a fejemhez vágott.

Ezalatt a 2 és fél év alatt a sok lenyelt dolog miatt, és a sok dolog miatt, amiket nem mondtam ki egy pánikbetegségszerű állapotban vagyok már jó ideje, ezáltal kimozdulni sem nagyon tudtam, ez egy újabb forrása volt a vitáknak.

1 hete szakított velem.

Az ezt követő napokban összejártam egy normális baráti társasággal, akiknek egy részét már ismerem régebbről, azonban pár lány is ott szokott lenni, akikkel alig beszélek pár szót.

Amikor ezt a barátnőm megtudta (ugyanis kérdezgetett, kivel voltam merre, gyakorlatilag számonkért), akkor kiakadt, és azóta azt szajkózza hogy nekem biztos kell onnan valaki, nem tudom vele megértetni hogy semmit nem akarok tőlük.

Mit kezdjek ezekkel a kirohanásaival?



2017. júl. 29. 11:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
17/F
2017. júl. 29. 11:26
 2/14 DollarDog ***** válasza:
57%
A 2.bekezdésnél tovább nem jutottam mert már ott ledöbbentem! Te most mond hogy nem fiu vagy! Vagy ha netalántán az vagy hogy a francba lehetsz ilyen papucs? Az asszony ver el? :/ ez már gáz!
2017. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba. Miért jó neked egyáltalán ez a kapcsolat? Semmi hasznod nem származik belőle. Folyamatosan korlátol, számonkér, 'lelki terrorban tart' és emellett még többször félre is lépett.

Lépj tovább, ott a baráti társaság amit említettél majd a társaságukban jobban érzed magad. Ennyi idősen nem egy életre választassz párt. Ez nem jött össze, jön a következő. Már azt a két és fél évet is kár volt erre rászánni.

2017. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy tipikus hisztis csaj.. Mondanám, hogy azért viselkedik így mert nem bízik eléggé önmagában és abban hogy neked elég jó lehet, hiszen sokszor ez a féltékenykedés alapja, viszont az hogy megcsalt , az gusztustalan és ráadásul még így is viselkedik...Ő csak magának akart téged és ennyi...Azt gondolta hogy te csak az övé lehetsz és amikor nem így lett kiakadt és megcsalt..Szerintem az lenne a legjobb ha a közelébe nem mennél többet.
2017. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyik pillanatban még szanaszét olt, letilt, amikor meg éppen olyan hangulatban van akkor meg leírja mennyire szeret, és hiányzom neki.

Kicsinál ezzel a labilisságával.

2017. júl. 29. 17:47
 6/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor elkezd sírni, és osztani engem hogy hogy tehetem meg ezt vele hogy mással vagyok, meghogy ők biztos jobbak mint Ő..
2017. júl. 29. 18:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Tiltsd le. Tudom hogy nehéz, én bele szakadnék ha elhagyna a párom ez tény. Szóval szerintem te is hasonló vagy mint én. De ez a lány nem érdemel meg! Megcsalt, megütött, szinte megalázott, szerintem te nem ezt érdemled, senki sem érdemli ezt. Próbáld meg hogy le tiltod és ezáltal nem irhat te pedig le tudsz nyugodni. Ha szeretnéd megbeszékni vagy beszélgetni nyugodtan írj.

16L

2017. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Atyám, ne legyél papucs, én a papucsot hordani szoktam........
2017. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ő dobott ha te nemtudtad. Ne írj neki vissza vagy tiltsad le.

Nemtudom,hogy más erről mennyit tud de ez így nem normális haver !

2017. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát, enyhén szólva nem az..

Ma meg idejött, mondván hogy beszélgetni akartunk egymással, és zokogva könyörgött egy utolsó esélyért, és azt mondta megváltozik.

Ha vele vagyok, akkor már görcsbe van a gyomrom, de emellett meg szeretem.

Nem tudom mit kéne tennem így a helyzetben, hiányozni fog ha azt mondom hogy hagyjon békén..

Azokban a pillanatokban nagyon jól megvoltunk, mikor épp nem volt semmi olyan dolog amin kiakadt..

2017. júl. 30. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!