Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért féltékenykedik alaptalanul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik alaptalanul?

Figyelt kérdés

A barátnőm (mostmár volt barátnőm) a több mint 2 és fél éves kapcsolatunk során alaptalanul volt féltékeny mindenkire, és minden áron be akart szabályozni és kisajátítani. Amikor valami nem tetszett neki, felkapta a vizet és ha kellett, meg is ütött, és elhordott egy legutolsó szarnak rengetegszer, ezzel engem jól megbántva.

Szinte soha nem is kért emiatt bocsánatot, pedig jól tudta, hogy mennnyire bántott engem, amikor így elhordott mindennek.

A kapcsolatunk során kétszer is megcsalt, állítása szerint azért mert nem figyeltem rá eléggé, vagy mert nem figyeltem rá úgy ahogy kellene.

Minden elképzelhető dolgot a fejemhez vágott.

Ezalatt a 2 és fél év alatt a sok lenyelt dolog miatt, és a sok dolog miatt, amiket nem mondtam ki egy pánikbetegségszerű állapotban vagyok már jó ideje, ezáltal kimozdulni sem nagyon tudtam, ez egy újabb forrása volt a vitáknak.

1 hete szakított velem.

Az ezt követő napokban összejártam egy normális baráti társasággal, akiknek egy részét már ismerem régebbről, azonban pár lány is ott szokott lenni, akikkel alig beszélek pár szót.

Amikor ezt a barátnőm megtudta (ugyanis kérdezgetett, kivel voltam merre, gyakorlatilag számonkért), akkor kiakadt, és azóta azt szajkózza hogy nekem biztos kell onnan valaki, nem tudom vele megértetni hogy semmit nem akarok tőlük.

Mit kezdjek ezekkel a kirohanásaival?



2017. júl. 29. 11:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy lépj tovább. Az első pár nap-hét nehezebb lesz, ezért is lenne jó ha társaságban tudnál lenni, de utána már nem fogod bánni. A leírtak alapján ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2017. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm a válaszod.

Vele is nehéz ezt megértetnem, azt mondja nem bírja nélkülem és mindenképp látni akar..

2017. júl. 30. 20:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Amikor megcsalt nem hiányolt...

Az ilyenek sosem változtnak

2017. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok ezzel, csak még így is nehéz "lepattintani"..

Találkozni akar velem.

2017. júl. 31. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!