Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudjam ujra komolyabbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam ujra komolyabbra forditani a kapcsolatom egy 21 eves fiuval, aki sokat dolgozik es nyilvanosan nem vallal fel? En 24 vagyok

Figyelt kérdés
Tegnap karacsony este minden vagyam az volt, hogy vele lehessek. S most elutazott, ujevig nem is latom. Nem is ad eselyt arra, hogy programjaink legyenek, hogy beszelgessunk, hgy osszemelegedjunk. Pedig nem volt mindig igy. Egy eve ismrtem meg balban, az unokatestverem altal, akkor csinosabb voltam es mas tetszett nekem, de akkor o nagyon tancoltatott, ismerkedett velem, en meg lazan kezeltem. Rengeteget irt, en meg leraztam, Par honapra ujraa ugyanez. Aztan fel ev utan, mar nekem csillant meg a szemem rajta, pont mert mar komolyabbnak neztem, falun voltunk balban, egybol osszejottunk, mondta h ezt otthon folytassuk. Ra ket napra hivott is, hivjam vissza, nem hivtam, diplomatikusan kezeltem, lemondtam az elso randit, tana az elso randin meg rajottem, h nem is olyan tapasztalatlan. De akkor is feltuhetett volna nekem, hogy autokazni vitt, es nem egy etterembe, rengeteget irt, es sokat probalkozott, hogy lefektethessen, de az esett volna rosszul ha nem, nem? :) es en egyszer ittasabb allapotban bele is mentem, utanna meg sokszor talalkoztunk, de kerte h egyelore tartsuk titokban. Nem tudom mert szegyelt, hiztam 5 kilot a legelso megismerkedesunk ota, vagy azota latott egy parszor becsicsentve es kiabrandult...nem tudom, volt olyan het h sokat akart velem talakozni, en meg nem ertem ra. Ha nem irtam egy nap, mar krdezte, h h nem nem irtam, vagy ha veletlenul mas uzenetet neki kuldtem el, akkor kerdezte, hogy ha nem neki kuldtem, akkor kinek, vagy ha mentem valahova hogy kivel megyek, zek szerintm mind felteekenykedesek. Aztan egyszer elkezdtem neki, hogy komolyabban... es lett ra egy nagy szunet, kozben beszelgettunk, de eltunt a bensoseges hang, most talalkoztunk ujra egy honap utan, rogton homlokon puszilt es fajin volt... sokat sokat dolgozik, elni ideje nincs is, nem tudom, ha lazan kezelem, vagy diplomatikusan mint az elejen, akkor van eselyem, mert most biztos latja, hogy en mennyire akarom. Nem tudom, hogy mi legyen, hogy lehet visszahozni a kezdeti tuzet?
2012. dec. 25. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem. Többször elutasítottad, játszottál vele, "diplomatikus" voltál, és most csodálkozol?
2012. dec. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nehéz ügy,nehéz ügy. Mindenesetre mindketten bitangok vagytok eléggé. Én szurkolok h sikerüljön,hajrá vidék!


Üdv: az ElnöKúr!

2012. dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!