Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomra rászállt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomra rászállt egy lány, hogy leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, ő 21 éves én 19, lány kb köztünk van. Találkoznak és engem ez zavar, mert egy a munkahelyük és egy autóval járnak dolgozni. Barátom csak haverként tekint rá, de a lány véleményem szerint többet szeretne, hiszen látszik rajta/jeleket "mutogat". Beszélni nem lehet vele..nem érdekli az sem ha a párom mondja meg neki, hogy jó lenne ha kicsit visszavenne magából.


Várom az olyan válaszokat, melyek nem bunkók és átérzik a helyzetet.



#barát #párkapcsolat #3-ik személy
2017. júl. 29. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csinálnám, hogy egyik nap meglepném a barátomat úgy, hogy elé megyek a munkahelyére. Ennek biztos a barátod is örülne, és a csaj is látja, hogy boldogok vagytok, és a barátodnak esze ágában se lenne elhagyni/megcsalni téged.

Ha ez nem válik be, akkor temesd el élve a ribit. (Bocsi, nem hagyhattam ki :DD)

2017. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsó tetszene :D

Viszont, sokszor lát minket együtt, nem igazán fogja fel a dolgokat.

2017. júl. 29. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha esetleg odamennél és beszélnél vele, hogy kopjon le? Akár kicsit ingerülten, hogy vegye a lapot... Vagy azt már próbáltad?

(#1 vagyok)

2017. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már próbáltam, azóta kerül, de folytatja ezt a "játszmáját.."

Azon is gondolkodtam már, hogy megfenyegetem..., de bajba sem szeretnék azért keveredni.

Vagy azon is elgondolkodtam, hogy becsengetek hozzá és beszélek az anyjával :D De az meg lehet a lánya mellett állna és pofánröhögne.

2017. júl. 29. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérhetnéd a barátodat, hogy tartson vele távolságot, pl ne járjanak együtt munkába stb... de azért ez se tökéletes mert úgy is kiveheti magát hogy nem bízol benne és szabályozni akarod hogy mit csinál... viszont ha beszélsz vele (mármint a barátoddal) az szerintem nem árthat :)
2017. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk a problémáról, de a csajszi eléggé tapadós..
2017. júl. 30. 00:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bízol a barátodban akkor hagyjad. Elhiszem hogy idegesít a csaj ,mert egyszer a legjobb barátnőm pasijára tapadt nagyon a srác exe egy buliban és én lettem tőle a legidegesebb:D Ennyire bosszantó volt.

De ha féltékenykedni kezdenél azzal senkinek se tennél jót.

Szóval csak hagyd rá. Egy idő után megunja a próbálkozást miután látja hogy a barátodat nem érdekli és keres mást. Te meg csak legyél előtte nagyon önbizalom teli.:)

2017. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon nehéz.., de nem igen tudok mi mást tenni úgy érzem.
2017. júl. 30. 22:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha a párod meg akarná dugni, már rég megtette volna, szóval nem kell a felesleges parázás. Ennyi :), bizz a srácban.
2017. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!