Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kimegy a barátnőm Amerikába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimegy a barátnőm Amerikába élni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eredetileg is ott lakik. Most jöttem össze vele de vissza haza kell mennie. Működhet így a kapcsolatunk? Legközelebb max 1-2 év múlva tudunk találkozni akkor is úgy ha én megyek ki. Nagyon drága a repülőjegy. Mindketten 15 évesek vagyunk. Én nagyon szeretem és ő is engem. Maradhatunk együtt? Megvolt a csók is és tényleg szeretjük egymást. Lehet közös jövőnk? Ha minden jól menne ahogy befejezem a középsulit kimennék hozzá lakni.

2017. júl. 29. 18:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rosszat egyikőtöknek se, de ez esélytelen. Ha havonta-kéthavonta tudnátok találkozni akkor megoldható, de így nem.
2017. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vigyelj, távkapcsolat úgy sem működik ha csak pár száz km van köztetek, szép és jó , de nem az igazi, a csak egy idő után, szeretnè az ölelèsed, szeretné ha foghatná a kezed, szeretné azzal a sráccal elveszíteni, aki ott van vele, akár minden nap, és ismeri mindenkinèl jobban. Aki nem te leszel.

Kimenni amerikába hát, nem egyszerű, szerinted az ő szülei fognak segíteni, vagy mi a terv ?

Fiatalon még sok a szép terv tudom.

Figyelj, nem elkeseríteni akarlak.

Legyetek együtt ,Skype on tudtok videó chatelni, legyetek boldogok.

Sosem légy mérges, fèltèkeny rá, azzal nem érsz el semmit. Legyetek boldogok ameddig tudtok.

Végülis, elképzelhető, hogy túl éli a kapcsolatotok, és nem csak egy hirtelen fellángolás ez :)

Drukkolok nektek :)

Hajrá.

22f

2017. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Rendes lány velem csókolózott először ha ez jelent valamit. Nagyon remélem, hogy együtt maradunk. Már most gyűjtök a repülőjegyre. Ha esetleg úgy van jövő nyáron kimegyek egy nyárra. Anyum és az ő anyukája nagyon régóta barátnők szóval tudnal segíteni. Nekem nagyon fog hiányozni ha elmegy. Remélem várni fog rám amíg újra nem találkozunk.
2017. júl. 29. 18:35
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha ezt komolyan gondoljátok akkor foglald le időben a repülőjegyet, ilyenkor még lehet találni egy évvel előre 100 ezer körül, ami azért nem egy nagy pénz.
2017. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Néztem de csak nagyon drágán van 300 ezer csak oda.
2017. júl. 29. 18:42
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Fú hát ez nagyon kemény dió. Számomra a lehetetlen nem létezik, de ez nagyon közel van hozzá. Nagyon kicsi az esély arra, hogy együtt maradtok. Működhet 1-2 hónapig, de meg fogjátok unni. Akarjátok majd egymást, de nem fog menni. Havi talival biztos menne. De több mint 600 napot kibirni... Ember legyen a talpán aki erre képes anélkül, hogy beleunjon, megcsalja, összejöjjön mással. Egyikőtöknek sem lenne könnyű kibirni. Meg lehet próbálni, lehet álmodni, de ha a világ másik felén él 2 évig...
2017. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Bocsi elnéztem 300ezer oda vissza. És már jövő nyáron kimennék. Már az út 3/4 része megvan összegyűjtöttem az évek során igaz nem erre de most ez a célom erre fogom költeni. Már jövő Júniusba kimennék.
2017. júl. 29. 18:49
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, majd én kezelésbe veszem addig :P xD
2017. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces XD
2017. júl. 30. 07:33
 10/20 anonim válasza:
1-2 év allatt meg is csalhat bármennyire szereted hisz nem lesz kapcsolatba veled és mással meg igen de azért próbálj vele skypeolni vagy ilyesmi.
2017. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!