Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Magányos vagyok, nincsen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, nincsen barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már mindent kiprobáltam, a weboldalas társkeresőktől a személyes kapcsolatokig. Kezdek félni hogy egyedül élem le az életemet. Mégis tegyek?

20 éves roma fiú vagyok, normális családból származoma Nagyon sok lány mondta már hogy jól nézek ki de ennek ellenére nem láttak bennem mint csak egy barátot vagy még annyit sem. Privibe megy kép magamról hátha ez segít. :)



2017. júl. 27. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Lopd be magad egy lány szívébe, roma vagy, ez úgyis a véredben van :D mármint a lopás... AMúgy csak viccet űzök a sztereótipiából, szóval ne vedd komolyan (elnézést.)

Amúgy ismerkedj, előbb utóbb csak jön majd valaki, erre nagyon nem lehet mit mondani.

2017. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy a romák el vannak ítélve a többség miatt. Sajnos az jön le róluk, hogy milyen trehány banda. Sokszor igaz is, és ezért megy az általánosítás. Én sem csípek párat, de tudom, hogy vannak normális családok (ismerek többet is). Az a kérdés, hogy mit is szeretnél? Egy "fehér" lányt? Nehéz lesz az biztos. Esetleg egy normális családból származó roma lány? Szerintem ott kellene keresgélned, hamarabb jönne valaki.
2017. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Bob Gass ír származású brit író szavait idézve "A magányra a megoldás nem egy másik ember - hanem egy cél!" tehát nem attól leszel magányos, hogy nincs barátnőd hanem attól, hogy nincs célod. Ennyit a filozofálgatásról. Ha erőlteted az segít, mert görcsösen akarod és nem fog sikerülni. Ne add fel, 20 éves vagy még rengeteg lánnyal fogsz találkozni biztosan lesz valaki akiben megtalálod a másik feled. Nem szabad feladni, nem szabad arra gondolni, hogy egyedül éled le az életed. Ne erőltesd a dolgot és hidd el magától fog majd jönni.

19F

2017. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérhetek egy képet rólad?

Amúgy meg ne gorcsolj ezen, ha nem keresel barátnőt akkor majd lesz. Így szokott ez lenni. És igen, sajnos a romák elvannak ítélve, van egy jelző amit mindegyikre kiszabtak és nehéz bizonyítani hogy ez nem is így van, más vagy. Ha egy lány bejön próbáld magadat adni, bizonyisd be hogy te más vagy, mond is neki akár. Szerintem egy magyar lány is össze jönne veled hiába roma vagy. De 20 éves vagy, úgyis lesz barátnőd, ettől ne félj. 😘

2017. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező..... Én sem kellek senkinek........ Ronda vagyok. Vékony vagyok, elállnak a füleim és kisfiús arcom van. Minden lány rondának tart......... 21/F
2017. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos vagy.

Küldesz képet?

2017. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csunya, legalábbis nem tartóm magam annak. Nincs önbizalom hiányom. Köszi a válaszokat.
2017. júl. 28. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!