Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok duhos a baratomra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok duhos a baratomra?

Figyelt kérdés
A baratom nelkulem ment ma este hazibuliba,ami meg nem is baj,en amugy sem vagyok bulizos es nehez napjaim is voltak,mivel kiderult egy elegge komoly betegseg,ami az egesz eletem befolyasolja innentol. Lenyegtelen. A buliban van egy lany,aki folyamatosan nyomul a baratomra,de o mar rengetegszer leallitotta es elmondta neki,hogy nem akar tole semmit. Azert szerintem ez mar onmagaban nem korrekt,hogy megis elment igy a buliba,tudva,hogy ez a lany is ott lesz,de azt mondta,hogy neki ez a buli most jot fog tenni,mert o is kiakadt,hogy beteg vagyok. Onmagaban ezzel nincs baj,en megbizok benne. Ami faj,hogy ugy koszont el tolem,hogy irni fog az este folyaman,es folyamatosan latom is,hogy elerheto percekig,majd lelep,aztan ujra elerheto,de nekem nem ir egyantalan,annak ellenere,hogy megigerte. Lehet,hogy gyerekes amit csinalok,de ez nekem rosszul esik. Szova tegyem neki holnap vagy hagyjam es oruljek,hogy bulizott?
2017. júl. 29. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne fújd fel annyira dolgot,lehet hogy elfelejtette csak:).
2017. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megígérte hogy ír, akkor azt tartsa is be... A barátnője vagy, a barátnőjéről nem felejtkezik el az ember csak úgy...

DE: próbáld meg vele holnap veszekedés nélkül megbeszélni a dolgot, érzékeltesd vele hogy rosszul esett (ahelyett hogy azt érzékeltetnéd hogy dühös vagy)

2017. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele hogy rosszul esett hogy nem írt de nem ér meg szerintem egy veszekedést pláne hogy alapból rosszul esik neki hogy beteg vagy és aggódik érted.
2017. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!