Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom a barátomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a barátomra, amiért nem segit a Húsvéti készületekben? Ti hogy viszonyulnátok ez esetben? SOS

Figyelt kérdés

Az a helyzet itthon, hogy anyukámmal élek, mivel kiskoromban elvesztettem apukám. Neki már van két éve új párja.

Tegnapelőtt elutazott hozzá(300km) mert a sógornőjének nemsokára esküvő és már készülődnek.

Igy rám bizta a húsvéti készülődést itthon(mivel itt fogják ők is tölteni) Legtöbb süteményt és hasonlót elkészitettük együtt, mig itthon volt, viszont én kell megfőzzem a tyúkhús levest, takaritanom és sütnöm még valamit.

Tegnap megbeszéltem a barátommal, hogy segithetne ezekben a készületekben, mivel a leves kész kell legyen délre(akkor érkeznek anyumék, illetve nagy adag kell az egész ünnepre) és még takaritanom is kell illetve délután el kell hoznom a cuccaim az albérletből)

Korán reggel bement a városba ahol lakik(4km) mert valami papirt intézett, úgy volt, hogy utána jön és megcsináljuk.

Rá kis időre szól, hogy még kell vásároljanak a szüleinek és jön is.

Az előbb hivott, hogy a családtagjai most készültek el és mennek venni ezt-azt.

Szóval egyedül maradtam mindennel. Nagyon rosszul esik ez tőle... és ne értsétek félre, nem azért rinyálok, mert egyedül nem lennék képes ezeket elvégezni, csupán az esik rosszul, hogy megvolt beszélve valami,, illetve neki még otthon van a testvére is és apukája is akik segithetnek az anyjának, de én most egyedül vagyok.

Egyébként a levessel már megvagyok, idáig elég jól néz ki(első ilyen levesem) szóval remélem nem futok ki az időből...de ha nemsokára jönni fog legszivesebben visszaküldeném az anyjáékhoz. Szerintetek jogosan haragszom ezért, vagy meg kellene értenem? Még nem lakunk együtt, de nemsokára következik, mert anyukám megy a párjához, viszont amikor itthon van(a héten 3 nap, többin dolgozik) folyton itt van nálam, reméltem hogy legalább ennyit kérhetek tőle...

Mit gondoltok erről? 19L


2017. ápr. 15. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki is van családja, neked is van családod. Te is a családodnak készülsz elő, ő is a családjával teszi, ami éppen adódott neki. Ha ezt így magadra veszed és megsértődsz rajta, azzal te ásol gödröt a kapcsolatnak. Az ilyen hülyeségeken való megsértődést én hosszútávon nem viselném el. Amúgy meg ha neki van teendője, akkor ne akard a te teendőidbe belehúzni, legalábbis a jelenlegi szituációdban. 27F
2017. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a "meg lett beszélve" nincs kőbe vésve, mindig jöhet valami, ami változtat rajta. Ennyire minimum rugalmasnak kell lenni.
2017. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a kérdést kiírtad, elpazarolt idő, már előrébb tartanál a készülődéssel... :D
2017. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis tyúkhúsleves. Ha nem reggel vágtad le a tyúkot, akkor bele kell rakni a lábasba a zöldségekkel meg vízzel, fűszerekkel és ott kell hagyni takarékon....Az igaz, hogy pár óra kell míg megfő,de addig van időd másra. Egyes meg leírta amit még én is le akartam.
2017. ápr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, most azt magyarázd már el, krlek, hogy egy leveshez mi az istenért kelletek ketten?! :D


Kb. tíz perc előkészülni rá (pucolás, ilyesmi), aztán már csak főnie kell, és annyi idő alatt tizenötször kitakarítasz (hacsak nem dzsuvában éltek, kb. félóra), meg sütit is sütsz.


Ezeket a hisztiket gyorsan felejtsd el, mert a párod kivág a fenébe, ráadásul tök jogosan.

2017. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!