Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan haragszom a barátomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a barátomra vagy ti ezért nem lennétek mérgesek?

Figyelt kérdés

A barátommal volt holnapra egy programunk, amit már tervezgettünk egy ideje. Aztán tegnap este benyögte ha mi lenne ha változtatnánk. Rákérdeztem mire szeretné "kicserélni." Előtámadt azzal az ötlettel hogy menjünk fel xy helyre.Amivel nem is volt problémán,addig ameddig nem folytatta a dolgokat.

Tudni kell, hogy éjszakásként dolgozik,tehát ma éjjel is dolgozik,holnap is fog. A terveink úgy voltak hogy meló után alszik,s délután munka előtt együtt leszünk. (Megjegyzem 45km-rel arébb lakik, ahova meg megyünk az még plussz 40 innen).

Egyik barátja,egy lány megkérdezte tőle nem-e kisérjük fel mivel érettségit ír egyedül pedig nem akar menni.

Én nem féltékeny vagyok, mert van is barátja,s eddig is összetudtak volna jönni ha akartak volna, hanem a barátomra. Nem is tudta hogy programunk van a lányzó.

Kicsit talán hosszú lesz,de megpróbálom elmagyarázni hogy gondolom én.

Ő annyit felelt hogy tőlem függ, ha én azt mondom igen,akkor megyünk,ha nem,akkor nem. Miért rám hárítja a dolgokat? Konkrét válaszra nem képes? Nem a barátai zavarnak hanem hogy a terveinket akarja elcseszni.

Rám haragudjanak meg miatta? Nekik kedvelniük kellene nem pedig utálni. Gondolom eltudta volna mondani neki hogy dolgozik. Fáradt,pihenni akar s volt programunk.

A másik az hogy én is elmondtam a barátnőmnek aki szintén hívott el,hogy ne haragudjon de nem érek rá. Kicsit beduzzogott,de érdekes Ő képes volt megérteni.

Legközelebb vasárnap találkozunk. Elvileg. Akkor meg mi van nyitva? SEMMI!

Nem is a lánnyal van bajom,de ahogy a barátom Isteniti az nem mindennapi, s kiakasztó.

Előttem is ott állt az érettségi, s engem sem kisérgetett senki. Feleljek helyette? Egyáltalán minek kell vele menni? Aztán nekem is vannak még vizsgáim, s lesznek is. Kit hat meg? SENKIT!

Nem is ez b*ssza fel bennem a pumpát hanem amit előad. Egyenesen magasztos hangvételbe beszél róla,mintha valami Istennő lenne, hihetetlenül okos teremtés aki csak a stressz miatt cseszte el az egész érettségit. Fényezi rendesen.

Hogy túlságosan izgul,elrontotta emelt biológiát, a nyelvizsgát, és minden mást nagyon,mert be volt stresszelve. Szegényke.. Maradjunk ott amíg be nem megy,biztos félni fog , nyugtassuk meg.

Kösz, tudom milyen. Nekem is volt idén még se pátyolgattak. Mert én nem féltem biztosan,de még is jól sikerült. Ha tanult mennie kell valamilyen szinten, nem kell mindent arra fogni hogy begörcsölt,mert azért tudom róla hogy szeret csavarogni.

Aztán előadja hogy ő majd a vizsgáimnál mellettem lesz, hisz a párom,támogat s majd elzavar tanulni. Rákérdeztem neki talán nincs barátja aki ott van neki ez ügyben? Felelte náluk nem ez a viszony van ami köztünk,de az ő dolga. Igen, magánügy ha annyira elege van a fiúból miért nem dobja ki?

Nem vesztem össze vele, majd kedves leszek. Mosolygok. De magamban mérgelődök.

Mondigálja :"igérem kárpótollak, vagy ha hazaértünk elmegyünk a tervek szerint".

Igen? Éjjel dolgozik, reggel indulunk,elmegy vele három negyed nap. Semmit nem alszik, benyom 2 kávét 3 energia italt aztán rohanunk. Élmény lesz mellé beülni a kocsiba. Ott odakellene lennie az eszének nehogy baj legyen. Pláne nagy város,s a gond könnyen megvan. A másik hogy "elmegyünk hozzájuk,s átadom neki a vezetést. Rámerem bízni az autót,jól vezet." Na könyörgöm már,alap dolog a jogosítványhoz hogy valaki biztonságosan tudjon vezetni a másik dolog meg az hogy nem kell hozzá egyetem.

Aztán visszaérünk ide most hogy rángassam magammal is? Mikor alszik? Éjjel megint dolgozik. Nem bírná.

Jogosan haragszom vagy csak én vagyok ilyen b*nkó?


2015. jún. 23. 17:03
 1/2 anonim válasza:
Uuuuh hát ez tényleg nagyon hosszú. Elég dühös lehetsz. Sztem nem vagy b*nkó csak ezeket a dolgokat a barátoddal kell megbeszélned. A lényeg az,h ne ilyen nagyon dühösen add elő hanem lazán. Hogy ő is megértse. És semmikép se kérd arra,h válasszon a csaj és közted ezt a pasik utálják. Próbáld meg megmagyarázni neki,h téged néhány dolog zavar aztán kössetek kompromisszumot. Hagyd hadd pihenjen aztán vasárnap meg találkozzatok és beszéljétek meg. Sok sikert
2015. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap találkozunk,hisz megyek vele gyerek megörzésre. Anya szerint féltékeny vagyok csak, s ne veszekedjek ilyenen. Van barátja, kit érdekel itt nem erről van szó hanem hogy a mi programunkat cseszte el. Aztán kiváncsi vagyok hogy alakul a holnapi nap,ha rosszul akkor sem szólok neki,a célzásokon kívül hogy ezt eredetileg nem így terveztük. Akkor lesz még strand,mozi stb. majd kárpótlom érte. :)
2015. jún. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!