Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy harmadik személy beleszólt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmadik személy beleszólt a kapcsolatunkban, hogyan tudnám megfenyegetni kicsit?

Figyelt kérdés

Majdnem két éves párkapcsolatban élek, ami most úgy tűnik véget ért, egy r***nc miatt. Drasztikusabb módszerekhez szeretnék folyamodni, mivel mindketten szeretjük egymást a volt barátommal, viszont egy "lány" (ha lehet annak nevezni) közbeszólt. Volt már valakinek olyan, hogy egy másik lány miatt ment tönkre a kapcsolata? Nagyon megijedtem most, hogy elveszítem azt, akiért mindent megtennék. Szeretnék egy kicsit a lányra ijeszteni. Valaki tette már ezt? Vagy ötletek?

(Privát üzenetet is írhatsz, ha gondolod.)

19/L



2017. júl. 29. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak mondj neki annyit, ha nem hagy békén titeket elmondod Arkadas-nak, hogy hol lakik.

Általában ez be szokott válni.

2017. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Csak én gondolom úgy, hogy egy megcsaláshoz -ha erről van szó- két ember kell? A barátod semmiben sem hibás?
2017. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Barátommal megromlott a kapcsolatunk és ő azt állítja, hogy nem csalt meg. De elbizonytalanodtam, hogy ez tényleg így lenne, viszont hinni szeretnék neki, hiszen eddig nem adott okot arra, hogy úgy gondoljam valóban megcsalt.
2017. júl. 30. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek egymást akkor nem tudna közbeszólni senki ...
2017. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!