Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fél éve kavarunk és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve kavarunk és még mindig érdeklem. Szerintetek tényleg kellek neki?

Figyelt kérdés

Szóval roviden tomoren elmondom a mi igen hosszu torténetünket :D

Tehat van egy velem egykoru srác. (17) , 2.osztályos kora óta tetszem neki, szerelmes volt belém stb.... (Hozzateszem nekem is bejott) de akkor még igen fiatalok voltunk. Most fél éve "kavarunk" / talizunk heti 1x minimum vagy tobbszor...

Az elején mondta elmondta, hogy mit érez, meg hogy régota tetszem neki (amit mindig is tudtam) . Sokszor mondta, hogy hagyjuk az egészet mert nincs értelme, de Még mindig velem van és ugyan úgy találkozgatunk mint az elején... Idő kellett míg kimondja a "szeretlek" szót. Azóta is szokta mondani és utana megcsokol, meg kérdezi hogy én mennyire szeretem őt... Stb... Szexet abszolút nem emlegette (jó azért minden férfiban ott van az a bizonyos szex kérdés :D) ... De mivel régota van koztunk valami, ezért szerinte ideje lenne pettingelni . Már pettingektunk is , de nem fekudtunk még le. Azt kulonosebben nem erőlteti, sőt szóba se hozza.... Inkabb a kényesztetést... Az elején mondta , h ő nem fog sokat várni egy nőre... De az az érdekes, hogy még mindig ragaszkodik hozzám, és keres azóta is...

Sőt multkor olyat szólt h" gyereket akarok" :O ezzel arra gondolt h tőlem... Na mindegy :D mondjuk kis korában is mondta, hogy én leszek majd a felesége ...

Tehát szerintetek érezhet valamit? Mert fél év az nem kevés idő, ha azt nézzük. Ha dugásra kellenék csak akkor szerintem nem várna fél évet... Vagy nem tudom ... Annyit mondott , hogy nem fog átcseszni .


2016. szept. 25. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Láttam már karón varjút...:)

Amugy tuti bejossz neki, ha meg szexelni akarsz akkor add a tudtara. Petting kozbe lehuzod a gatyajat elo a farkat es lassan es ovatosan 3-4szer vegighuzod rajta a kezed kisse erotikus mozdulatokkal... A tobbit a reakciojahoz kepes tedd.

Nem fog nemet mondani...;)

2016. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom ;)

De említettem, hogy már pettingektünk, meg én is "játszottam" a f.arkával :D és élvezte....Azóta is szereti ha csinalom neki, sűrűn "kéri"

2016. szept. 25. 23:53
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazabol a kerdesem az, hogy kihasznál vagy tényleg kellek neki?

Mert az elején már mondta, hogy komolyan gondolja velem . És még most is azt mondja, ha kérdezem.

2016. szept. 25. 23:54
 4/8 Fruzs33 ***** válasza:
Sztem kellesz neki
2016. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a varjú éjfélkor károg
2016. szept. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez mit takar kedves utolsó?
2016. szept. 26. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Jártok?
2017. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dórica :) ***** válasza:
Kellesz neki
2017. jan. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!