Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak hogy nem szeretnék kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek nyilvánvalóan tetszem. Ezt abból tudom hogy velem máshogy viselkedik mint a többi fiúval(ezen kivül van még csomó jel). Nemrégóta ismerjuk egymást, de kétszer elvittem valahová dumálni, piálni stb. Szóval nem arról van szó hogy nem tetszik nekem ,mert szép lány, meg nem is találnák olyan lányokat mint ô, de nekem nincs kedvem egy kapcsolathoz se. Szerintem ő többet akar mint barátság. Hogy mondjam meg neki hogy csak barátkozni akarok? Nem szeretném megbántani.

18/F



2017. júl. 31. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Bánj úgy vele mint aki barátkozni akar de ügyelj arra hogy ne legyen félreérthető jel.Amíg nem teszi szóvá addig a jó.
2017. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig próbálkozok ,de nagyon sokszor olyan felreerthetoen beszél hogy nemtudom mit mondjak hogy ne bantsam meg vagy ne higgye azt hogy ossze akarok vele jonni
2017. júl. 31. 19:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő szóvá tenné ha egy icike picikét jobban megnyílnák vagy nem is tudom hogy mondjam. Érted, ha picivel jobban kimutatnám az érzéseim.
2017. júl. 31. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha konkrétan megmondanád neki, hogy barátságnál nem szeretnél többet. Szerintem ez nem annyira bántó (persze biztos rosszul fog esni neki), őszinte vagy és nincs félreértés.
2017. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ha megmondanám igy a szemebe akkor még barátok se lehetnénk szerintem
2017. júl. 31. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Ird le neki hogy nem szeretnél többet.
2017. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg leírni sokkal bunkóbb dolog mint elmondani xD
2017. júl. 31. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szoba jönnek a kapcsolatok, mond hogy neked most nem kell. Ne adj neki félre érthető jelet, próbálj nem kettesben lenni vele.
2017. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt már rég elcsesztem hogy ne legyek kettesben vele. De legkozelebb hivok valakit még
2017. júl. 31. 21:15
 10/10 anonim válasza:
Na mit mondtál neki végül?
2017. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!