Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem vagyok benne biztos, hogy...

Nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék vele kapcsolatot. Hogyan mondjam el, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Vam egy srác akivel nagyon jó a kapcsolatunk. Imádom a belső tulajdonságait, csak pozitív dolgokat találtam meg benne. Nem tudom pontosan, mit érzek iránta, de kedvelem.

Tegnap viszont lefeküdtünk, amit bevallom én kezdeményeztem. Kicsit rosszul is esik, mert egy az, hogy nem vagyunk együtt, kettő az, hogy nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék-e kapcsolatot. Csak annyira furcsa lenne, mert ő a legjobb barátom. Valahol érzem, hogy szeretnék vele összejönni, de még nem vagyok benne biztos és gondolkodnom kell rajta.


2016. júl. 13. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szabad megkerdezni hany evesek vagytok? Amugy elobb tudd meg a srac hogy erez irantad, mert lehet ose akar kapcsolatot es akkor nincs gond :)
2016. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!