Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulimból akivel elég jóba lettem többször találkoztam vele volt ez az azt mondtuk megpróbáljuk a dolgot. Eddig oké minden. Nincsen semmi bajom vele de nem érzem úgy még hogy komoly érzelmem lenne felé, de munkahelyen meg van egy másik lány akivel nem rég kezdtem el beszélgetni szimpla barátkozás céljából mivel egy helyen dolgozunk. De eléggé tetszik és elég jó fej is és nem vagyok számára közömbös. Nem tudom mit tegyek, nem vagyok olyan hogy megbántsam a másikat meg ilyenek. Hogy lehetne kezelni a helyzetet?


F/17


ui.: Örülnék ha a "17 évesen micsoda problémák" válaszokat elkerülnénk.



2017. aug. 2. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányok is szemrebbenés nélkül dobják a fiúkat, egyszer te is megteheted. Amíg nem biztos a dolog a munkatársaddal addig maradj az elsőnél, ha összejössz a munkatársaddal, akkor is még mindig te döntöd el, hogy egyszerre 2 vasat tartasz-e a tűzben vagy dobod a régit.

21/F voltam

2017. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Az egy dolog, hogy ma már rengeteg lány váltogatja naponta a pasiját, de attól még nem lenne érdemes kicseszni egyikkel sem. Nem tudhatod, hogy milyen emberek, ezért undorítónak találom a "két vasat tartok a tűzben" felfogást. Ez egyenlő a megcsalással, amit senkinek ne kívánjunk.
2017. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"2 vas a tűzben" A kérdezőnek joga van válogatni amíg maga sem tudja melyik lány az optimális választás. Mert ha az újról kiderülne, hogy nem az igazi akkor ha elutasítja az elsőt, akkor írhatja ki a következő kérdést, hogy: "Hogyan szerezzem vissza". Szerintem ez a legoptimálisabb döntés azt nem mondtam, hogy a legbecsületesebb, de tapasztalatból mondom, hogy mindig az szívja meg aki becsületes másrészt amit nem tudnak nem fáj nekik.
2017. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!