Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon undorodom magamtól mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon undorodom magamtól mit csináljak bocsánat ha hosszú lett?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel kb 2 hete vagyunk tav kapcsolatban de úgy érzem hogy nem tudom mondani neki hogy szeretem hogy ne lennék benne biztos az első napokban is fura volt... azt hittem azért mert rég volt kapcsolatom.... de van egy másik fiú vele régen még a mostani barátom előtt beszélgettem vele több mint barát de kevesebb mint szerelem....aztán mikor elkezdtem a barátommal beszélni (3 hónapja) azóta a másik fiúval nem beszélek....felejtenem el de mintha megérezné és érdeklődést mutat felém.... aztán semmi....most már úgy érzem elérkeztem arra a pontra hogy a mostani barátom érdekel és a másik fiúra rá se hederitek..... Igen ám.... de nem érzem biztosra hogy tényleg Szerelmes vagyok...nagyon jól el lehet vele beszélni (a barátommal) meg tud cuki lenni meg ilyesmi....meg ha felmegyek internetre egyből az ő üzenetére várok stbstb..... de nagyon ki készít ezzel a féltékenységével....és ahogy szinte minden 2.-3.nap ez neki elő jön hogy én biztos megcsalom kezdek nem bízni benne...mert ez nekem úgy jön le hogy ő engem megcsal és engem állít be bűnbaknak....én hiszek abban hogy van benne annyi hogyha vele állítólag megtették akkor ő nem teszi meg..... és nm tudom mi tevő legyek....mondtam már neki nem egyszer hogy akkor legyen vége.... erre jött az hogy én biztos megcsalom....és annyira rosszul esik nekem... mikor nem teszek semmit és mégis hibás vagyok... nem elég hogy csesztetnek mások.... néha csak egyetlen olyan szó van a mondatában amitől sírva fakad az ember...és nem egyszer volt az hogy miatta sírtam.... nem tudom hogy ezt így érdemes-e folytatni ha már most ez van....de ha meg nem lenne akkor az nagyon rossz lenne...nem akarom elveszíteni.... de ez így nem állapot


Bocsánat a rényért remélem lesz olyan aki el olvassa és megpróbál segíteni...meg bocsánat hogy ha nem fogalmaztam érthetően


15/L



#fiú #lány #szerelem #távkapcsolat #érzelem #nem tudom mi tevő legyek #légyszi ne kovezzetek meg
2016. aug. 18. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
gyerekek vagytok még ez látszik, de a felnőttek sem jobban semmivel :) először is a szátok nem csak arra való hogy egymást puszligassátok meg nyalogassátok, hanem beszéljetek rajta ... legyél őszinte vele, hogy téged mi zavar, mit csinálhatna jobban, cserébe kérd meg hogy ő is tegye ezt meg, hogy egymás felé tiszta lapja legyen mindenkinek ... azt meg hogy te kinek irogatsz vagy ki hiányzik, meg kire hederítsz rá, az teljesen tárgytalan, azt magaddal kell lerendezned, az még nem megcsalás ha beszélsz másokkal, ha pedig az érzéseiddel nem vagy tisztába, abban senki nem fog tudni segíteni neked, csak te magad :) azokat érzi az ember, és ha őszintén felelsz a saját kérdéseidre akkor megkapod a válaszokat ...
2016. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki de nem mondott rá semmit

És nem logunk egymás szájában....

2016. aug. 18. 02:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy ha ennyit beszél arról hogy megcsalod akkor meg is fogod csalni amin majd tuti felhúzza magát de egy nap múlva már bocsánatot fog kérni hogy hülye volt meg minden hidd el ez beválik voltam már hasonló szituacióban

17/l

2016. aug. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A féltékenység hülyeség, kérd ki magadnak, hogy minek néz ő téged?
2016. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már megkérdeztem tőle hogy ilyennek tart?

De nem válaszolt rá hanem tovább csinálta a mű hisztijét

2016. aug. 18. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor szakíts vele

1. nem lehet vele normálisan beszéélni

2. Te sem szereted igazán (vagy legalábbis nekem ez jött le az írásodból, mert tényleg eléggé összezavarodott lehetsz, olyan kesze-kuszán írtál)

2016. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ha nincs meg a kölcsönös bizalom akkor már rég veszett ügy az egész. Főleg, hogy a távkapcsolat fokozza a féltékenységet nálatok.
2016. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ka.ka.o válasza:

Úgy látszik, egy űberszuper féltékeny személyt fogtál ki, aki - legalábbis úgy tűnik - nem igazán bízik meg benned. Hosszútávon egy ilyen kapcsolat káros lesz neked. Persze elég nehéz elengedni valakit, akit szeretsz... Borzasztóan nehéz. De néha szükséges, egy szebb jövő érdekében.


Apum is ilyen személy, ő sem reagál a kérdésekre, a próbálkozásokra, és.. jajj.. Egy ilyen féltékeny emberrel össze ne kösd az életed.. Nem csak féltékeny, de ha próbálsz javítani a helyzeten, akkor is csak a maga "igazát" hajtja.


Még fiatal vagy, sok-sok emberrel találkozhatsz még:)

2017. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!