Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi történik velünk? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval már majdnem 2 hónapja hogy együtt vagyok a pasimmal távkapcsolatban és sokat írunk egymásnak (2 szer egy nap), csak az a baj, hogy már kezdünk kifogyni a témából. Szerintetek ez miért lehet? Amúgy még szoktunk találkozni csak most, hogy nyár van akkor ritkábban.

Válaszokat előre is köszönöm.

17L.


2017. aug. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónap után kifogytok a témából akkor szerintem érdemes lenne elgondolkodni a befejezésen. Élőben sem tudtok miről beszélni?
2017. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De előben simán beszélünk, csak így írásban nem nagyon megy.
2017. aug. 3. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő is 17 mint te? Vannak közös érdeklődési köreitek? Vagy már azokat is kibeszéltétek?

Nem tudom,én nem alapból nem vagyok beszédes,de úgy szoktam,hogy ha ilyen helyzet van,hogy random felhozok valamit,annyi minden van. Haverral is eltudok irogatni hajnal 2-ig.. Ezeknek általában maguktól kell,hogy jöjjenek,de ha nem megy,akkor az nem túl jó,ha így marad lehet igaza van az elsőnek

2017. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írásban van, hogy nagyon én sem beszélek párommal. Szintén távkapcsolat. Hétvégente tudunk csak jelenleg találkozni.

Én nem szeretek írogatni, sem telefonálni.

Mindkettőnknek meg van a maga elfoglaltsága napközben, ezért nem is stresszelünk ilyeneken. Van, hogy valamelyikünk délelőtt ráír a másikra, és csak este kap rá választ. Nem kell ezt olyan nagy dobra verni. Személyesen mindent bepótolunk, megbeszélünk.

2017. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

3#-as válaszoló : igen ő is 17. Vannak közös érdeklődési köreink csak nagyjából már azokról is beszéltünk. Nem tudom mit tegyek mivel első kapcsolat, szóval ezért pánikoltam be.

2017. aug. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!