Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzi sok velem egykorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi sok velem egykorú cikinek azt, ha 14-17 évesen még nem volt egy párkapcsolata sem?

Figyelt kérdés
16/f

2017. aug. 7. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert mint fiatalok,ég bennetek a verseny szellem. Felül akarjátok múlni a többieket és az hogy kinek hány lány/fiúja volt elég ideális arra,hogy kifejezze "én jobb/sikeresebb/szebb vagyok mint te". Ami persze nem feltétlen igaz. Ezért is nem gáz/ciki/szégyen ha nem csókolóztál/szeretkeztél vagy hogy egyáltalán kapcsolatod sem volt eddig.
2017. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azért érzem cikinek mert elmondtam egy barátnőmnek hogy nem volt még senkim és elmondta az egész osztálynak és csúfoltak emiatt ezért érzem nagyon cikinek mert ők elhitették velem hogy az pedig az eszem tudja hogy nem de még is ezt érzem.
2017. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt senkim xd 18/f

Bár lehetett volna, de nekem ugye az kell, aki elérhetetlen :D

2017. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem inkább ciki nekem,deh na.. egy 15 éves lány már vágyik a szerelemre,hogy valaki mellette legyen stb..
2017. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok es en se akarok baratot. nem erzem cikinek. miert kene?
2017. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!