Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek mennyi idő (hónap) volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idő (hónap) volt a legrövidebb párkapcsolata?

Figyelt kérdés

És miért lett vége?

Nagyon sokat segítenétek a válaszokkal! :)


Nekem egy honap és azért mert rájött még az exét szereti :/



2017. ápr. 23. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
1 hónap, a leghosszabb is ez volt sajnos, az ok: először ismeretlen volt, majd kiderült, le lettem cserélve egy másik pasira, bár ő jobban járt, már 2 éve együtt van vele
2017. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mostani előtt csak 1 kapcsolatom volt az 3 hónapig tartott

Én vetettem neki véget, mert elkémyelmesedett és nem foglalkozott annyit velem és közben az elözö srác aki tetszett felbukkant...

Örülök, ha segithettem

2017. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 nap mert mas is bejott neki es en ezert szakitottam
2017. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Komolyabbol 2 het 😔 nekem nagyon tetszett erre megtudtam, hogy megy Rioba haverjaival es visz ovszert,en nem menetem volna veluk

Es szakitottam vele mert igy talan nem fajt annyira 😔

2017. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A legrövidebb 2 és fél hónap... Sajnos... Elhunyt akivel együtt voltam akkor.


De aminek nem így lett vége az több mint másfél évig és azért vetettem véget neki mert nem szólt hozzám a barátom kb fél évig és meguntam a küzdelmet vele

2017. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1 nap.

Egy internetes oldalon találtunk egymásra, eleinte csak sima haverkodásnak indult, de aztán később komolyabb érzések is beindultak. Napi szinten beszéltünk vagy telefonon, vagy skype-on, nem is keveset, mellette több óra chatelés, miegymás... végül 4 hónap udvarlás után találkoztunk. Az ő lakóhelyén volt a tali, ahol mellékesen akkor jártam először. "Hivatalosan" is összejöttünk, viszont másnap szakított. Az indok: mert amikor találkoztunk, nem tudtam konkrét helyet mondani, hogy hová menjünk. Való igaz, egy tök ismeretlen helyen nem tudok azt mondani, hogy na, a Golyvás Irén utca 45 alatti fagyizóba üljünk be... így csak annyit mondtam, hogy keressünk valami fagyizót vagy vendéglőt, ahová be tudunk ülni. De hát ez neki nem tetszett, mert hogy egy pasi tudja megmondani pontosan, hogy mit akar. :D

Mit mondjak? Utólag belegondolva örülök, hogy nem kötöttem össze vele az életemet. :D Akkor persze pokolian éreztem magam, én nagyon bele voltam habarodva, de azóta megtapasztaltam, hogy nála ezerszer jobb barátnőt is lehet találni.

2017. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) még jöhetnek
2017. ápr. 24. 01:05
 8/9 Imre777 ***** válasza:
100%

Pár óra.


(Elméletileg több hét, de gyakorlatilag egy este még annak idején egy szórakozóhelyen ,,jöttem össze az egyik volt osztálytársam lánytestvérével, táncoltunk, csókolóztunk és már nem is emlékszem, hogy mi volt, de másnap bevonultam katonának, még egy darabig leveleztünk, de szerintem az óta eltelt már vagy 35 év, de az óta sem találkoztunk többet.)

2017. ápr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legrövidebb egy évig tartott. Igen, nagyon ragaszkodtam hozzá. Aztán kiderült, hogy végig átvert...
2017. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!