Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek én voltam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én voltam a hibás? Létezik, hogy ennyire ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam, mert ma is elhordtak mindennek, de úgy, hogy nem is mondtam semmi rosszat.... Rám írt ma az a lány, akinek a barátnőjével randiztam, ami lassan 2-hónapja volt.. Erre ma rám írt.. Szóhoz sem jutottam.. Mert sértett elég rendesen... Tudom magamról, hogy ronda vagyok...... Itt a beszélgetésünkről egy kép. A végén tiltott. Az mondjuk igaz, hogy a nővéremmel jöttem, de csak azért, mert én nem ütnék meg lányokat. [link]

2016. dec. 21. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Primitív csajokkal ne ismerkedj, ne is állj le veszekedni. A visszaszólás meg nem művészet, tanuld meg szépen.
2016. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

nem ne is törödj ilyen rib4ncokkal mint ez, már 14 évesen felb4szták és játsza a menőt én fiú vagyok de ugy megverném hogy csak kapkodna a levegő után

17f

2016. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de ettől függetlenül ne a nővéredet használd ilyenekre. Nekem is van öcsém, és ha megkérne hogy verjem pofán az egyik majdnem-barátnője barátnőjét, kiröhögném. Az ő dolga, oldja meg magának, nem csak az erőszak létezik.
2016. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem lévőkkel de annyit meg kell hogy jegyezzek hogy lehetsz akármennyire ronda az igényesség sokat számít tehát ne legyél budos (izzadság szagú pl) ne legyen 8 napos borostád stb stb úgyis tudod :D de legtöbbet az tud dobni ha jól érzed magad a bőrödben az nagyon jó kisugárzást tud nyújtani. Én sem vagyok a legszebb de sose volt problémám a lányokkal bár az ilyen kis hülyékkel már volt...
2016. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zebulon66 válasza:

Korosabbkent mondom, mindenki olyan amilyennek szeretnénk látni és ehhez a belső lelki összhang szükséges. A nagyon csúnyákban is ott a varázs.

Viszont figyelni kell a partnerre, nem annak kell mondania mit akar, azt neked kell előtte kitalalnod.

2016. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Véleményem: minketten kretének vagytok, de ez lényegtelen, te azért mert egy ilyen idétlen netes felületen leállsz vitatkozni ő meg azért amilyen..

Kaptál egy kosarat, engedd el ne rágódj rajta mert csak a kedved veszted el és az önbecsülésed!

Férfias meg csak kismértékben lesz ember az arcától, viselkedési mintára szokták ezt mondani.

17f

2016. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!