Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok tenni a túlzott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni a túlzott birtoklási vággyal?

Figyelt kérdés
Próbálom magam vissza fogni, de néha nem megy. Ha pedig sikerül, magamban nagyon durván örlődök. Minden egyes lánnyal, aki iránt egy picivel többet érzek ez van. Folyamatosan idegeskedek ha elmegy valahova, vagy ha másik fiuval chatel. 18/F

2017. aug. 12. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan ilyen vagyok, de megpróbálom magamba tartani. Szerintem "kezdeni" semmit se lehet vele, max magadba tartod. Én speciel józan ésszel próbálom győzködni magam hogy ez f...ág :D
2017. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök normális dolog. A lányoknál amúgy (megsúgom) általában rosszabb a helyzet.

De van valaki számodra nagyon fontos, akivel kölcsönösen bíztok egymásban, nincs okotok ilyesmire. Mert tudod, hogy ő a tiéd és te az övé...

2017. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

en is igy vagyok kedves kerdezo...

csak probalj ne erre gondolni es tartsd magadba

19L

2017. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😏
2017. aug. 12. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Én meg azt mondom, hogy felesleges ezen agyalni. Ha el akar hagyni úgyis elhagy, azzal pedig, hogy állandóan idegeskedsz ha nem veled van vagy mással beszél csak eltaszítod magadtól és tényleg ott fog hagyni.
2017. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!