Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szóltok ehez? Nagyon fura?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehez? Nagyon fura?!

Figyelt kérdés

1 napja összejöttem egy sraccal aki szerelmet vallott,elkell mondanom ebbe a srácba a több mint 1 évig halálosan szerelmes voltam kb fel éve elfelejtettem ! Hozza teszem h szerelmet vallottam neki de visszautasított meg tavaly! Most annyira cukikat irt h ugy gondoltam adok neki egy esélyt és lehet h újra

beleszeretek de annyira fura ez a helyzet! Felek h mi lesz.valakivel volt mar ilyen? Mit lehet ezzel kezdeni? Gaz helyzet mi?

14/L



#durva #Tiniparkapcsolat!
2017. aug. 13. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak meg akar szivatni.
2017. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Elsőnél a pont! Amit adtál neki, azt adja vissz úgy, hogy közbe azt gondolod hogy akar valamit. De tulajdonképpen semmit sem, megakar szívatni, és neki pont úgy a jó hogy nem aláz meg, hanem úgy tesz mint ha komoly a szándéka. Na ezt nevezik szélhámosságnak. Szerintem hagyd, mert tönkre akar tenni. Valaki úgy tesz, hogy elhordja a másikat a k***nyába, valaki meg úgy ahogy nálad van.

,,Ami késő nem múlik"......

2017. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat igazábol én is erre gondoltam!de hogy mondjam ez a srác annyira de annyira beszari! a legjobb barátnőm az unokatesója és neki is elmondta, meg a legjobb fiu haveromnak is aki neki is a legjobb haverja.Segiteni. Ezért kicsit össze vagyok zavarodva
2017. aug. 13. 15:02
 4/5 nubitoo válasza:
100%

Szia!


Velem ugyanez volt nagyjabol, baratnom meg irt is hogy nem ismeros-e :D


3 eve bejottem neki, el is mondta en pedig elutasitottam ot, aztan most az egyik osztalykirandulason eleg jol ereztuk magunkat este es nagyon ramasztam, aztan pedig nagyon megtetszett valahogy, ilyen hirtelen valtas volt :D Es utana elutasitott engem, de vegul megis beszelgettunk sokat, meg talalkoztunk, es hat vegulis osszejottunk, es igazabol en nagyon nagyon boldog vagyok vele es nagyon szeretem, tudtommal o is, :Dd Szoval nem eselytelen a dolog, hogy tenyleg szeretne.

2017. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tizenhármas ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jó dolog olyasvalkivel együtt lenni akiből "már kiszerettél", csak mert cukikat ír.

Akkor nem elég előtte csak randizni, együtt tölteni egy kis időt?

2017. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!