Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves kortól lehet valakin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet valakinek komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Mi az átlag, mitől függ stb.
2017. aug. 14. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Van aki 15 évesen elég komoly,van aki 20 évesen se

Általában 17 évesek már tudnak éretten gondolkozni és hozzáállni egy párkapcsolathoz,előre tervezni reálisan stb

2017. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16+ általában
2017. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában 16 és plusz. De nekem anyámék 14 éves koruktól együtt vannak, és most 42 évesek. Na nem azt mondom, hogy mindenkinek sikerül az első kapcsolatával beletrafálni, de nekik sikerült.
2017. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is, van aki már korábban elég érett hozzá, van aki pedig később. Én másfél éve vagyok együtt a párommal, ez az első komoly kapcsolaton. 20/L vagyok.
2017. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából emberfüggő. 16 évet írtam, mert kb akkor érnek be a tinik ilyen szinten. De van kivétel lefele és felfele is. van aki kalandvágyra utazik, és próbálgat, míg más első kapcsolatával éli le az életét (lásd előttem szóló).
2017. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!