Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tegnap szakítottam a barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottam a barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy éve voltunk együtt, az elején minden rendben volt. Nem rég elkezdett megváltozni, már alig beszélt velem, a napokban meg mondta, nem érzi azt, amit régen, már nem szeret velem beszélgetni.. mostanában elég sokat veszekedtünk. Tegnap meg már oda fajult ez az egész, hogy megmondta, hogy nem szeret már úgy, mint régen. Pedig szerintem én mindent megtettem azért, hogy ő boldog legyen...:( Most nagyon elveszettnek érzem magam.. úgy érzem, mint ha egy darabot kitépett volna a szívemből. Az éjjel egy percet nem tudtam aludni, végig rajta járt az agyam.. Még soha se éreztem olyat, mint amilyet iránta..:(( nagyon fáj, hogy már nem tartozunk össze.. idővel jobb lesz? most egyelőre semmihez sincs kedvem, és erőm.. csak az ágyban fekszek, és zokogok.. mikor felállok, olyan, mint ha a lábaim ellennének gyengülve.. és étvágyam sincs, egy kicsit se..:(

2017. aug. 15. 07:00
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!

Próbálj meg a barátaiddal lenni, kikapcsolódni, boldogabb zenéket hallgatni. Tudom hogy ez elsőnek nem hangzik könnyűnek de ha megpróbálod akkor biztos hogy könnyebb lesz. Meg ha van a családodba vagy a barátaid közül olyan akiben nagyon megbízol akkor elmesélheted részletesebben hogy mi történt. Jobban fogod érezni magad hogyha kiadtad azt ami benned volt. Remélem tudtam segíteni és sok sikert ☺

2017. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ehez idő kell...

Addig is a legrosszabb amit tehetsz az ha csak gubbasztasz a szobádba. Ilyenkor mivel nincs más dolgod persze hogy rá gondolsz. Menj emberek közé s foglald le magad bármivel. Meg kell lelkileg erőssödj.

2017. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok! Túl vagy az első nagy csalódáson, és látod, még mindig élsz. Innentől kezdve pedig minden nap egy kicsit jobb lesz. Az a helyzet, hogy minden pozitív érzésnek kell lennie egy negatív párjának is. A boldogságnak a szomorúság. Ha mindig boldog lennél, az lenne a természetes, és akkor az az érzés egy idő után nem jelentene semmit. Jegyezd meg most, hogy milyen rossz érzés ez, hogy aztán amikor eljön újra a boldogság, még jobban tudd értékelni azt. Mert eljön idővel. A szerelem meg ilyen - idővel elmúlik. Vagy átalakul szeretetté, vagy elveszik a semmibe. Ha átalakul szeretetté, lehettek még barátok, de attól nem biztos, hogy könnyebb lesz. Azt mondom, engedd el. Tart még a nyár egy kis ideig, remélem vannak olyan jó barátaid, akikre számíthatsz ilyenkor. Ne panaszkodj sokat, mindenki élt már át ilyet. Pocsék érzés, de most koncentrálj a jó dolgokra. Strand, mozi, egy közös sörözés a haverokkal, bármi jó ilyenkor, csak ne egymagadban tépelődj otthon.
2017. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. A zene hallgatás az nem fog menni, mert mindig is csak a rockokat szerettem. Azok meg általában nem vidámak. Meg a sörözés se. Életemben nem ittam még alkoholt. Barátaimmal focizni/kosarazni szoktunk elmenni, és igen, az most is jól jönne. De félek attól, hogy nem lesz energiám.. Éhes vagyok, de semmit se tudok most megenni, pedig fontos lenne:/ Nagyon remélem, hogy hamar túl fogok rajta lépni:(
2017. aug. 15. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Lesz pár nap, ami nehezebb, amikor nem lesz étvágyad. Velem is volt ilyen, mondjuk én utólag örültem neki, mert leadtam egy hét alatt 7 kilót, ami nem is ártott. Egyél azért valamit, még ha nem is sokat, mert kell az energia. Az is jó lehet ilyenkor, ha elmeséled a sztorit pár barátodnak, mert megkönnyebbülsz, ha kibeszéled magadból. Csak arra vigyázz, hogy ne panaszkodj túl sokat, mert akkor senki nem akar majd veled lenni. Ha találkozol barátaiddal, állapodjatok meg, hogy az első fél órát szentelitek max. a bajaidnak, aztán szigorúan vidámabb témákat kerestek.
2017. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hány éves vagy egyébként?


Ahogy az előttem levők is írták, csinálj programokat, ne gubbassz otthon. Nehéz, de próbáld elterelni a figyelmed. Nekem azt mondták régen, hogy minden vég valami újnak a kezdete. Lehet, hogy erre majd visszatekintve fogsz rájönni, hogy valami új,jobb jött az életedben. :) Kitartás.

2017. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15, lassan 16. Mindig is érzékeny, lelkileg gyenge voltam, kisebb koromban mindenért sírtam.. Köszönöm! remélem nyílik egy még szebb kapu:)
2017. aug. 15. 10:38
 8/11 anonim válasza:
Ó, hát akkor még bőven lesznek dolgok...:) Így elég fiatalon (ha jól értem 14 évesen) jöttetek össze. Most (gondolom) azt hiszed, hogy nagy szerelem volt, és nem lesz több ilyen. De hidd el lesz.. És az már tényleg szerelem lesz ... Nekem is volt ilyen gyerekként, akkor azt hittem, hogy borzasztó szerelmes vagyok stb, de visszatekintve már máshogy látom. :) Kis ideig rossz lesz, de elmúlik hidd el :)
2017. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most kajak ezért keltél fel ilyen korán h ezt kiírd?!XD Amúgy meg ne legyél már pnci keress másik csajt oszt kész!
2017. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem keltem fel korán. Egyáltalán nem is aludtam..csak forgolódtam az ágyban.. Lehet neked így megy, de nekem nem:/ én szerettem/szeretem
2017. aug. 15. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!