Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret, még sem mondja ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, még sem mondja ezt meg. Esélyem van még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A volt barátnőmet még mindíg szeretem, a dolgai nálam vannak, már 1 hete hozzám se szól. Összeveszett velem sajnos..

Viszont mint kiderült szeret.

De inkább alkoholba próbálja folytani ezt az egészet, mintsem hogy velem beszéljen és amikor józan olyan dolgokat is oszt meg facebookon. Egy haveromat (tudja nagyon jól hogy nekem elfogja mondani haverom amit ír neki a csaj) mindíg tájékoztatja arról hogy hol van, hová megy.

Szerintetek mit kéne tennem? Azt mondják várjak, mert 4 évet senkisem tud csak úgy elfelejteni..szerintetek?



2017. aug. 17. 16:16
 1/4 DollarDog ***** válasza:

Ritka nagy balfék lehetsz :D

Persze ezt ne vedd sértésnek! Lásd hogy kivel van dolgod megpróbálok segítteni!


Az alkohollal próbálja enyhítteni a fájdalmát valamint próbálja vele feledteti téged! Az meg hogy elmondja a haverodnak hogy hol van / hova megy azért teszi hogy gondolja vagy annyira bátor hogy a haverod szól merre van és te megkeresed!


Na most mit is kéne tenned? Vegyél erőt magadon és menj a lány után! Fogd meg a kezét ha megtorpan csókold meg [fejben romantikusabbnak hangzott] és beszéljétek meg hogy mi legyen! Mond el neki hogy szereted és hogy kezdjétek újra tiszta lappal, mert fontos számodra!


Ne legyél az a balfék aki nem küzd a szerelméért! Álj a sarkadra hisz te vagy a férfi a kapcsolatban! Esetleg tévedek de hát ez van! Most pedig indulj Don Juan és szerezd vissza a csajt mielött késő lenne!

2017. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól még ,hogy szeret nem biztos hogy össze is illetek valójában. A szeretet nem feltétlenül elég ahhoz ,hogy egyben tartson egy kapcsolatot. Van olyan ,hogy hiába szereted a másikat ,de tudod ,hogy a kapcsolatotok zátonyra futott , és nem bírsz megmaradni a másik mellett. Ez tudom eléggé ellentmondásosan hangzik. De a se veled-se nélküled kapcsolatoknak kb ez az alapja.


Persze nem biztos hogy nálatok ez a helyzet,de mindenképpen benne van pakliban. Ez megmagyarázná az alkohol problémáit. Lehet ebbe folytja bele az önmagában érzett ellenmondásokat. Ez így persze menekülés ,mert nem megoldja ,meg végiggondolja a dolgokat ,hanem elfojtja.


Szerintem is inkább várj,hátha valakivel (pl barátnői) át tudja beszélni ezt ,és dűlőre jutni ,mi is legyen ezután. De ha pár hét után sem jelentkezik ,akkor vagy keresd meg te ,vagy pont hogy ne keresd ,mert ezzel jelzi ,hogy valóban vége.

2017. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DollarDog ***** válasza:

Az utolsóra nem igen hallgatnék! Ő úgy közelitti meg hogy vége van!

Én viszont azt mondom [irom] hogy ha szereted akkor egy próbát mindenképp megér hogy megbeszéld vele hogy mit érzel iránta és hogy nagyon hiányzik!

2017. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából azért is ide írtam, mert jó úgy kikérni az emberek véleményét hogy nem ismernek. Így biztosan őszinték.

Egyébként sokan mondták hogy várjam meg, hogy rájöjjön hogy a pia sem segít..

Nem mellesleg pedig lassan itt a nyár vége, iskola időben rengeteget időt töltötünk egymás mellett. Az utóbbi hónapokban (jun-jul) sajnos a munka miatt kevésszer találkoztunk. De amikor itt volt ezt az egészet megbeszélni, teljesen más volt. Nem látszott rajta hogy nem lenne az mint volt. Időt kért, ezt a hónapot. Közben egyszer összevesztünk (igazából azért mert férfi létemre megtettem amit kellett ezt inkább priviben írnám le mit nem nem csaltam meg meg társai!)

S azóta van ez, mióta egyáltalán nem beszélünk. Azóta iszik, cigizik.

A barátnői akikkel mostanában járkál kinem állhatnak engem.

IGazából teljesen ok nélkül, én viszont tudom hogy rossz társaságban van. (sokszor elmondta hogy miket csinálnak, valahol ő is utálja őket) csak most érdekes módon összeállt velük.

Tegnap már engem is emlegetett, hiába előtte kerülte a témát mint a tüzet.

Sajnos az anyja jó anyóshoz méltóan utál engem, még zt is merem mondani hogy hergeli ellenem.

Nehéz ez a helyzet. :/

2017. aug. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!