Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akivel találkozta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel találkoztam egy rendezvényen, és most mit csináljak? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Először is.

Volt a suliban ilyen nyári rendezvény, és gondoltam el megyek rá.

Volt ott egy lány, akit egy kicsit ismerek.

Beszélgettünk stb.., pár napig együtt voltunk itt-ott, jól kijöttünk meg minden.

Utána vége lett a rendezvénynek és lehet, hogy beleszerettem? Vagy nem tudom xd

Ilyen nyugtalan vagyok, meg hasonlók xd

Úgy érzem, mintha nem férnék a bőrömbe vagy valmi ilyesmi o.0

Éés nem merek ráírni, mert félek egy kicsit lol

Ilyenkor mi a teendő? xd valaki help pls ty

15/F



2017. aug. 19. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
hmmm-hmm esetleg, de csak talán foghatnád magad és tudod úgy isten igazából megbas*odhatnál.
2017. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nokedlifarhattal válasza:
78%
Ugyan ez volt nekem egy éve. Most a csajjal lassan 1 éve leszünk együtt :D szóval legyél ferfi és irj neki :D
2017. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőség van. Vagy még karácsonykor is róla ábrándozol, vagy megh@god a fenyőfa alatt...
2017. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj rá, keresd. Ki tudja lehet hogy a lány pont arra vár :)
2017. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

legyél már férfi bszod, ne egy picsogós kislány

"félek kicsit lolo"

2017. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

Lehet mégis jobb lenne rá írni.Csak az a baj, hogy nem tudok beszélgetni annyira. Vagyis nem tudok témát kitalálni, vagy ,hogy mi legyen a tárgy.

Addig oké, hogy ráköszönök, de utána már semmit sem tudok.. :(

2017. aug. 19. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia xd miért xd írsz xd ennyi xd-t xd szerintem xd te xd egy xd retardált xd vagy xd lol lol lol elsőnek igaza van xd lol xd
2017. aug. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!