Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudok beszélgetni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap óta járok egy lánnyal,nagyon kedves,interneten ismertem meg(igazi lány,mutatott magáról jépet és beszélgettünk is,felhívtam) de olyan rissz volt,mert kirázott a hideg,féltem,fájni kezdett a gyomrom és nem tudtam megszólalni. 3 percet beszéltünk,aztán lerakta a telefont,de írni még most is tudok neki,nagyon jókat beszélgetünk,csak megszólalni Nem tudok. Miért van ez? Válaszokat előre is köszönöm,és ne akadjatok ki a koromon. Ő az első lány kaivel járok. Mindeketten 13 évesek vagyunk. 13/F
2017. aug. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az istent. Fe most komolyan. 13 évesen mi nem csajoztunk hanem flippereztünk meg pac man. Persze hogy rosszkor kezded a szerelmesdit. Várjál vele pár évet mert korán nem jó. Úgy rossz.
2017. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Menn3k é szívesen flipperezni meg pac man-ezni,de Cegléden nincs erre igazán lehetőség,Csak Pesten ismerek egy helyet,de bocs,nem fogok felmenni Pestre. Még tudnád sorolni gondolom hogy foci meg iylenek,de focizni nem tudok mert a szomszédhoz a szüleim nem engednek ki,mert hülye,a tesóm meg utál focizni,a másik tesóm meg 4 éves,vele nem igazán tudok. Akkor osztálytársak. De velük se fogok most nyár közepén,mert itthon a kerízést csináljuk,és nem engednek el,mert nem akarnak benzint pazarolni a "hülyeségekre" és nem engednek el bringaval sem a város masik fel3re,olyan helyen,ahol nincs bringaút. Emellett caak egy éve költöztünk ide,nem ismerem tökéletesen a varost.
2017. aug. 23. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja,bocs a helyesírádi hibákért,telefonon vagyok,és ott nehezebben írok,és nem érzékeli mindig
2017. aug. 23. 19:46
 4/5 anonim válasza:
Próbálkozz vele többször telefonom beszélgetni. Hidd el menni fog csak szedd össze magad. Végülis ez nem a világ vége
2017. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy tényleg kicsit korai ez még, de próbálkozz. Az elején még normalis, hogy meg vagy illetődve, zavarban vagy. Minél többet beszéltek, annál jobb lesz. Esetleg Snapchaten is küldj videokat, beszélj hozza ott is.
2017. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!